Nejkrásnější šaty pro hosty na podzimní i zimní svatbu: Kde je koupíte?

Jste pozvaná na podzimní nebo dokonce zimní svatbu? Tak to si rozhodně žádá vyrazit na ni ve zbrusu nových šatech. V obchodech se to teď jen hemží nejrůznějšími podzimními šaty, ale zdaleka ne všechny se hodí na tak slavnostní událost, jako je svatba. My jsme ale našli takové, ve kterých zazáříte!

Podzimní svatba rozhodně neznamená, že byste se měla zahalit do ponurých barev. Naopak! Díky této příležitosti si můžete celý den užít pastelové odstíny a květinové vzory, které v druhé polovině roku příliš nenosíme.

Vsaďte na romantické střihy šatů s delšími rukávy a rozevlátými sukněmi. Právě takové šaty jsou na podzimní i zimní svatbu jako stvořené, protože přes ně můžete obléknout kožený křivák, sáčko, ale i trenčkot nebo teplý kabátek.

Co se bot týče, k takovému typu šatů můžete klidně obout kotníčkové kozačky na podpatku, a pokud to dress code dané svatby bude požadovat, do lodiček se přezujete až těsně před obřadem. Na večerní svatební párty jsou podobné šaty také jako dělané. Bude se vám v nich pohodlně tančit klidně až do rána!

Tipy na nákupy najdete v galerii: