Šaty & kabátky, které oblékla vévodkyně Kate na cizích svatbách! | Ženy.cz
 


Měsíc módy

Šaty & kabátky, které oblékla vévodkyně Kate na cizích svatbách!

26. září 2018 • 06:00
 • Svatební šaty vévodkyně Kate máme všichni stále v živé paměti, její modely, které oblékla jako host na jiných svatbách, už možná nikoliv. A to je škoda! Samozřejmě byly o hodně střídmější než ty pro nevěstu, ale rozhodně jim to neubralo na stylu a jedinečnosti. 

  Svatba: blízká kamarádka Kate Sophie Carter

  Kdy: 22. září 2018

  Kate a Sophie se přátelí již od školy. Sophiin bývalý partner je zase skvělým přítelem prince Williama. A tak není divu, že oba nemohli chybět na její svatbě, kde hlavní roli hrála bílá a modrá barva. Kate oblékla svůj oblíbený kabátek od francouzské návrhářky Catherine Walker, který si možná vybavujete z její loňské královské návštěvy Německa. 

  Kate Kate Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Svatba: princ Harry a Meghan

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 19. května 2018

  V hedvábném šatovém kabátku značky Alexander McQueen vypadala Kate pár dnů po porodu fantasticky. Smetanový kabátek, který navrhla Sarah Burton, oblékla Kate již po čtvrté. Kromě svatby Meghan a Harryho ho měla také loni v červenci v Belgii u příležitosti 100. výročí bitvy u Ypres, předloni v červnu na Trooping of Colour, což jsou oslavy pořádané v návaznosti na narozeniny královny Alžběty II., a také před třemi lety v červenci na křtu princezny Charlotte. 

 • Svatba: sestra Kate Pippa Middleton

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 20. května 2017

  Na Alexandera McQueena vsadila Kate i na svatbě své sestry Pippy. Oblékla jemně starorůžové šaty, které doplnila neméně luxusním a barevně sladěným fascinátorem od Jane Taylor. 

 • Svatba: přátelé Lucy Meade and Charlie Budgett

  Kdy: 29. března 2014

  V tmavě modrém tvídovém kabátku značky Missoni vyrazila Kate před čtyřmi lety na svatbu blízkých přátel prince Williama i Harryho. Pod ním měla bílomodré šaty s drobným květinovým potiskem.  

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
 • Svatba: přátelé William van Cutsem and Rosie Ruck Keene

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 11. května 2013

  V roce 2013 vyrazila Kate s Williamem na svatbu jejich blízkých přátel Williama a Rosie. Kate k této příležitosti oblékla bílé šaty s černými puntíky z Topshopu, které doplnila černým sáčkem a fascinátorem zdobeným peřím. V té době čekala malého prince George. 

 • Svatba: kamarád Mark Tomlinson

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 2. března 2013

  Vévoda i vévodkyně z Cambridge se před pěti lety zúčastnili svatby jejich společného kamaráda Marka Tomlinsona, který si ve švýcarském středisku Arosa bral za ženu olympioničku, a to Lauru Bechtolsheimer. Kate zvolila šaty se zvířecím vzorem, které jen lehce poodhaloval dlouhý béžový kabátek. 

 • Svatba: neteř princezny Diany Emily McCorquodale

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 2. června 2012

  Na svatbu neteře princezny Diany Emily McCorquodale zvolila Kate šedý kabátek s páskem, pod kterým ukryla květované šaty stejného odstínu z dílny Jenny Packham. 

 • Svatba: vnučka královny Alžběty II. Zara Phillips

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 30. července 2011

  Vyšívané šaty kabátkového stylu si Kate oblékla na svatbu vnučky královny Alžběty II. Zary Phillips, která se vdávala za bývalého hráče rugby Mikea Tindalla. 

 • Svatba: kamarád Harry Mead

  Kate Kate Autor: profimedia.cz
  Kdy: 23. října 2010

  Když Kate a William vyrazili společně na svatbu Harryho Meada a Rosie Bradford, nebyli ještě ani zasnoubení. Kate tehdy oblékla kobaltově modré koktejlové šaty, které doplnila černým sáčkem, kloboukem, psaníčkem a lodičkami. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Jdi na homepage Zpět na začátek