...

... Zdroj: profimedia.cz

Trendy z přehlídek na jaro 2019: Nadýchané rukávy, vesty i košilové šaty!

Zatímco většina z nás se pomalu loučí s letními šaty, které nahrazují svetry a kabátky, módní návrháři už mají dávno jasno, v duchu jakých trendů se ponese jaro příštího roku. Své zbrusu nové kolekce představili na prestižních týdnech módy v New Yorku, Londýně i Miláně, a tak už teď víme, bez jakých barev a konkrétních módních kousků se za půl roku neobejdeme!

Žlutá barva

Millennial pink i ultra violet už mají svou největší slávu za sebou (budeme s láskou vzpomínat). Jaká bude nová oficiální barva příštího roku, to ještě nevíme, ale už teď je jasné, že jednou z nejpopulárnějších barev bude žlutá.

Fyodor Golan, Marc Jacobs, Max Mara
Fyodor Golan, Marc Jacobs, Max Mara | Zdroj: profimedia.cz

Článek pokračuje na další stránce!

Pokračování 2 / 6

Kalhotový kostým jinak

Maryling, Michael Kors, Maryam Nassir Zadeh
Maryling, Michael Kors, Maryam Nassir Zadeh | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Malé bílé

Klasické malé černé je třeba v příštím roce doplnit také o malé bílé. Vybrat si ty pravé bude dost pravděpodobně těžké, protože podle všeho v novém roce doslova zaplaví obchody. Sáhnete po těch s volánky, nebo dáte přednost sportovnějšímu stylu?

Jil Sander, Delpozo, Michael Kors
Jil Sander, Delpozo, Michael Kors | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Nadýchané rukávy

Prvky z 80. let výrazně ovlivní i trendy příštího roku. Jedním z největších hitů budou nadýchané a nařasené krátké rukávy, které se objeví na halenkách a šatech.

Toga, Thornton Bregazzi, Rodarte
Toga, Thornton Bregazzi, Rodarte | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Košilové šaty

Přední světoví návrháři se téměř jednohlasně shodli, že příští rok na jaře vám nesmí v šatníku chybět alespoň jedny košilové šaty. V kurzu budou především pruhované a také jednobarevné (třeba žluté).

Escada, Tory Burch, Tibi
Escada, Tory Burch, Tibi | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Vesty

A poslední kousek, který podle uplynulých přehlídek bude jedním z největších jarních hitů, jsouoversized vestičky v prodloužené délce. Kousek, který se v šatníku rozhodně neztratí, protože ho můžete nosit prakticky k čemukoliv.

Tibi, Proenza Schouler, Anna Sui
Tibi, Proenza Schouler, Anna Sui | Zdroj: profimedia.cz