Zkuste nosit černé šaty jinak. S čím je kombinovat?

3. dubna 2017 • 12:00
Fotografie • Foto: internal

Teplé jarní počasí je konečně tady a s ním i chvíle, kdy můžeme svléct svetr, teplý kabát a užívat si šaty. Máme pro vás pár tipů, jak nosit malé černé celý týden, a přitom pokaždé jinak!

Krátké černé šaty jsou základ šatníku. Dají se snadno kombinovat na mnoho způsobů. Užívat si je můžete celý týden, a přitom být každý den zcela jiná.

1. S koženou bundou

Pokud hledáte kousek, který bude fungovat vždy a se vším, je to kožená/koženková bunda. Do pasu, na tělo a bez žádných zbytečných ozdob. V kombinaci s černými šaty je to sázka na jistotu.

2. S bílou košilí

Nebojte se vrátit do školních lavic! Zkuste vrstvit nejen na sebe, ale i opačně. Stačí, když pod volnější černé šaty bez rukávů obléknete bílou košili nebo jemnou blůzku. Ideálně v kombinaci s kozačkami.

3. S kozačkami nad kolena

Kozačky nad kolena jsou dost výrazným prvkem samy o sobě. Pokud si nedáte pozor, snadno se překombinují. Je to škoda. Ve spojení s jednoduchými kratšími šaty, kdy vám vykoukne při chůzi jen malý proužek kůže, vypadají úžasně.

4. S hnědým kardiganem

Módní pravidlo, které říká, že se hnědá a černá nesmí kombinovat, je dávno minulostí. Krátké šaty a huňatý kardigan tvoří perfektní dvojku. Zkuste ji doladit k dokonalosti zlatými šperky a doplňky.

5. Víkendová pohoda v teniskách

Víkend ještě neznamená, že přišel čas obléci tepláky. Naopak. Užijte si volno stylově! Místo lodiček obujte bílé tenisky a sako vyměňte za džínovou bundu nebo pohodlnou mikinu. Velkou kabelu nechte doma. Víkend přeje batůžkům a kabelkám menších rozměrů.

Více inspirace k šatům si můžete prohlédnout na videu:

Pouzdrové šaty: Které perfektně sednou vaší postavě?

6 typů šatů, které musíte mít ve svém šatníku VIDEO Adam Balažovič

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy