Svatby módních blogerek: Jaké šaty měly nejstylovější ženy světa?

Před týdnem rozčeřila společenské vody svatba Chiary Ferragni, jedné z nejúspěšnějších módních blogerek na světě, která to dotáhla na zdatnou byznysmenku. Její dvoje svatební šaty od Dioru braly dech. Ve stínu by však neměly zůstat další známé módní blogerky, které se letos vdaly. Jejich svatební šaty možná nebyly tak opulentní, ale o to víc jsou inspirativní. Přesvědčte se!

Trine Kjær

O ní: Dánská influencerka, která nechybí na žádném kodaňském fashion weeku. Svůj módní blog nazvaný Trine’s Wardrobe začala psát před deseti lety a kromě módy se v něm věnuje i interiérovému dekoru. Pracuje jako stylistka, samozřejmě spolupracuje s těmi nejvíc cool skandinávskými značkami, ale kromě toho má i svou vlastní řadu pečující a vlasové kosmetiky. Je maminkou roční holčičky.

Kdo šil její šaty: Dánské studio Stine Goya

Detail, který se nám líbí: Romantická flitrová výšivka plná srdíček, která přesto vůbec nepůsobí kýčovitě

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Keeping up with the Kawamuras 🌹 Yesterday was magical #kawakjaer ❤️ @nichokawamura

Příspěvek sdílený Trine Kjær (@trinekjaer_),Zář 9, 2018 v 3:23 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It’s time 👰🏻 #kawakjaer @stinegoyastudio - thanks for making this happen 💘

Příspěvek sdílený Trine Kjær (@trinekjaer_),Zář 8, 2018 v 3:55 PDT

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!