Obřad ve stylu Carrie, party à la Barbie: 5 trendů, které definují podzimní svatby

2 min čtení

2 min čtení

Podzimní svatební sezóna je tu a s ní i nová barevná paleta a příklon k netradičním lokacím. Jaké trendy patří podle analytiků k nejvyhledávanějším na sociálních sítích? Který odstín je barvou roku a proč jeho čas nastává právě teď? Které celebritě vděčíme za to, že jsou v kurzu krátké svatební šaty? A v čem se můžeme i po patnácti letech inspirovat u Carrie Bradshaw? Vše se dozvíte v následujícím přehledu trendů.

Podzimní tóny

Podzimní svatby mají své specifické kouzlo a není divu, že se těší čím dál větší oblibě. Jedním z důvodů je bezesporu okouzlující barevná paleta, která je nesmírně fotogenická – ať už jde o květinovou výzdobu nebo šaty družiček, které mohou být v jednom tónu, anebo vytvářet ombré efekt. Jak navíc predikoval Pinterest, svatební barvou roku 2023 bude odstín burnt orange neboli zemitý tón oranžové – nárůst ve vyhledávání tohoto pojmu stoupl o 665 %, zatímco „terracotta šaty pro družičky“ o 230 %.

TIP NA VIDEO: Jak probíhá zkouška svatebního líčení a účesu?

Loading
Loading
Loading

Další trendy najdete v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!