Jde to i bez striptéra! Jak připravit perfektní rozlučku se svobodou?

Bílá limuzína, šerpa, závoj a ideálně brčka ve tvaru penisu. Loučení se svobodou za poslední dekády nabralo kýčovitého a dost ohraného rázu, který ale nemusí být po chuti všem. Přitom skvělá párty a den (či dny), na který nevěsta nezapomene, jdou uspořádat stylově a originálně. Jak na to?

Když jsem vloni pár dní po své vlastní rozlučce vyprávěla průběh vzdálenějším známým, první otázka, aniž bych ještě stihla cokoliv říct, zněla: „Tak co? Měla jsi striptéra?“ Chtěla jsem okamžitě opáčit s kousavým dotazem, proč bych vůbec měla mít striptéra, ale zadržela jsem se. Striptér k rozlučce se svobodou přeci patří pomalu už stejně, jako třeba dort ke svatbě.

TIP NA VIDEO: Jak si vytvořit svatební účes v trendy boho stylu?

Naštěstí se ale časy postupně mění. S hrdostí musím říct, že i v mém okolí se stále více žen chce vyhnout tradičnímu, stereotypnímu a občas i trochu natvrdlému scénáři rozluček. Jistě, není nic jednoduššího než objednat limuzínu, prosecco, růžovou šerpu, nevzhledně odstávající závojíček, připnout si odznáčky Team Bride a vyrazit do víru velkoměsta. Návodů, jak připravit tento typ rozlučky, najdete spoustu. Stačí ale akci věnovat trochu více času, vyslechnout si představu nevěsty a pustit se do práce. A to ideálně společně, nikoliv vše nechat jen na svědkyni, která většinou platí za hlavní organizátorku.

Článek pokračuje na další straně. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!