Nikdy nevyjdou z módy! 6 tipů na nadčasové outfity pro svatební hosty

2 min čtení

2 min čtení

Chystáte se jako host na svatbu a stále jste se nerozhodli, co si vezmete na sebe? Svatební dress code dokáže být výzva, není proto od věci občas místo aktuálních trendů sáhnout po nadčasové klasice, s níž jen těžko šlápnete vedle. Pro inspiraci vám přinášíme šestici outfitů, ve kterých zazáříte na jakékoliv veselce.

Květované midi šaty

Šaty v délce do půli lýtek v posledních letech naplno převálcovaly trend mini. A není se čemu divit, jsou totiž natolik univerzální, že se dají unosit jak během teplých dní, tak i na spoustu formálních akcí, svatby nevyjímaje. Pokud se chystáte na veselku na jaře, nebojte se jít do pastelových barev, v zimě naopak sáhněte po temnějších zemitých odstínech. V první řadě ale vždy nezapomeňte vycházet z barevného spektra svatby a dress codu, ať už je období jakékoliv.

K šatům volte podpatkové sandálky na platformě. Vlasy vyčešte nahoru a nebojte se přidat efektní detaily – třeba psaníčko nebo výrazné visací náušnice.

TIP NA VIDEO: Jak se za 100 let proměnily svatební šaty?

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!