Nikdy nevyjdou z módy! 6 tipů na nadčasové outfity pro svatební hosty

Chystáte se jako host na svatbu a stále jste se nerozhodla, co si vzít na sebe? Svatební dress code dokáže být pěkně ošemetný, není tedy od věci místo aktuálních trendy výkřiků sáhnout raději po nadčasové klasice, ve které vždy budete vypadat chic. Pro inspiraci vám přinášíme šestici outfitů, se kterými zazáříte na jakékoliv slavnosti.

Květované midi šaty

Šaty v délce do půli lýtek v posledních letech naplno převálcovaly nekonečný trend mini. A není se čemu divit, jsou totiž natolik univerzální, že se dají unosit jak během teplých dní, tak i na spoustu formálních akcí, svatby nevyjímaje. Pokud se chystáte na veselku až po zimě, nebojte se jít do pastelových barev, v zimě ale klidně sáhněte po temnějších odstínech. V první řadě ale vždy nezapomeňte vycházet z barevného spektra svatby, ať už je období jakékoliv.

K šatům ideálně volte podpatkové sandálky s platformou, které umí look příjemně okořenit. Vlasy vyčešte nahoru a nebojte se přidat efektní detaily – třeba psaníčko nebo výrazné visací náušnice.

Loading

TIP NA VIDEO: Jak se za 100 let proměnily svatební šaty?

Článek pokračuje na další straně. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!