Nejdražší zásnubní prsteny celebrit: Kdo nosí na ruce sto milionů?

2. srpna 2018
Když Jay-Z v roce 2008 požádal Beyoncé o ruku, vytasil se s 18karátovým prstenem za 5 milionů dolarů (cca 105 milionů korun) • Foto: profimedia.cz

Svět showbyznysu oslavuje zásnuby Hailey Baldwin a Justina Biebera i Priyanky Chopry a Nicka Jonase. Vzhled i cena prstenu druhého páru je zatím neznámá. Jak drahý prsten koupil mladý zpěvák Bieber a která slavná žena nosí na svém prsteníčku "poklad" za 170 milionů korun?

Nejdražší zásnubní prsten dostala Kim Kardashian. V přepočtu měl hodnotu zhruba 170 milionů korun. Podle všeho si ho ovšem Kayne West od slavné designérky Lorraine Schwartz jen vypůjčil, aby svou milou oslnil, a pak ho musel zase pěkně vrátit. Pravdou je, že Kim na žádných fotkách z poslední doby zásnubní prsten na prsteníčku nemá. 

Kdo ho ovšem nemusel vracet, je zpěvačka Beyoncé, která od rappera Jay-Z dostala v roce 2008 18karátový prsten v hodnotě více než 100 milionů korun. 

Když Jay-Z v roce 2008 požádal Beyoncé o ruku, vytasil se s 18karátovým prstenem za 5 milionů dolarů (cca 105 milionů korun)Když Jay-Z v roce 2008 požádal Beyoncé o ruku, vytasil se s 18karátovým prstenem za 5 milionů dolarů (cca 105 milionů korun)Autor: profimedia.cz

Na svém prsteníčku nosí doslova poklad také zpěvačka Ciara. Jeho hodnota je zhruba 40 milionů dolarů. Podobně drahý zásnubní prsten má i hotelová dědička Paris Hilton, která video ze zásnub na horách dokonce sdílela na svém instagramovém účtu. 

Jaká je hodnota zásnubních prstenů vévodkyň Kate a Meghan a kolik stál prsten čerstvě zasnoubené Hailey Baldwin? To najdete v galerii:

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

1080p 720p 360p

Horoskopy