Nejdražší zásnubní prsteny celebrit: Kdo nosí na ruce sto milionů?

Čím dražší, tím lepší. Asi tak to vidí slavní muži, kteří při výběru zásnubního prstenu rozhodně nešetřili. Která slavná žena byla požádána o ruku prstenem za 170 milionů korun?

Nejdražší zásnubní prsten dostala Kim Kardashian. V přepočtu měl hodnotu zhruba 170 milionů korun. Podle všeho si ho ovšem Kayne West od slavné designérky Lorraine Schwartz jen vypůjčil, aby svou milou oslnil, a pak ho musel zase pěkně vrátit. Pravdou je, že Kim na žádných fotkách z poslední doby zásnubní prsten na prsteníčku nemá.

Kdo ho ovšem nemusel vracet, je zpěvačka Beyoncé, která od rappera Jay-Z dostala v roce 2008 18karátový prsten v hodnotě více než 100 milionů korun.

Když Jay-Z v roce 2008 požádal Beyoncé o ruku, vytasil se s 18karátovým prstenem za 5 milionů dolarů (cca 105 milionů korun)

Na svém prsteníčku nosí doslova poklad také zpěvačka Ciara. Jeho hodnota je zhruba 40 milionů dolarů. Podobně drahý zásnubní prstenmá i hotelová dědička Paris Hilton, která se s ním chlubí, kde může.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#GoldenGirl ❄️👑👱🏼‍♀️💎❄️

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton),Led 2, 2018 v 9:58 PST

Jaká je hodnota zásnubních prstenů vévodkyň Kate a Meghan? To najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!