100 let zásnubních prstýnků: Kdy bylo v módě zdobení a kdy naopak čisté linie?

I když výběr zásnubního prstýnku je na partnerovi, na prstu ho nosíme my. A tak se rády občas necháme unést představou, jaký bychom si asi vybraly samy. Takový, jako dostala Kate? Nebo nějaký ve stylu artdeco? Podívejte se na video a vybírejte!

Jaký je váš ideál? Čisté linie, středně velký kámen, nebo naopak čím zdobenější a originálnější, tím lepší? Zlato a bílý kámen, zdobený prsten ve stylu artdeco, nebo prsten jménem Halo? Často bychom si nevybraly ani my samy, a tak je nutné uznat, že pánové to s námi opravdu nemají lehké.

V poslední dekádě je například v popředí prsten s názvem Halo – barevný kámen obklopený malými bílými kamínky. Přesně ten styl, který nosí na prsteníčku vévodkyně Kate! Podívejte se ve videu, jaké prsteny frčely ve dvacátých, třicátých nebo devadesátých letech. Nejoslnivější je rozhodně ten ve stylu artdeco ze třicátých let! A který prsten byste si vybrala vy?

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!