100 let zásnubních prstýnků: Kdy bylo v módě zdobení a kdy naopak čisté linie?

17. února 2018
720p360p
100 let zásnubních prstenů: Který byl v módě, když jste se vdávala vy nebo vaše maminka? • Zdroj: Facebook.com/thewardrobeshop

I když výběr zásnubního prstýnku je na partnerovi, na prstu ho nosíme my. A tak se rády občas necháme unést představou, jaký bychom si asi vybraly samy. Takový, jako dostala Kate? Nebo nějaký ve stylu artdeco? Podívejte se na video a vybírejte!

Jaký je váš ideál? Čisté linie, středně velký kámen, nebo naopak čím zdobenější a originálnější, tím lepší? Zlato a bílý kámen, zdobený prsten ve stylu artdeco, nebo prsten jménem Halo? Často bychom si nevybraly ani my samy, a tak je nutné uznat, že pánové to s námi opravdu nemají lehké.

V poslední dekádě je například v popředí prsten s názvem Halo – barevný kámen obklopený malými bílými kamínky. Přesně ten styl, který nosí na prsteníčku vévodkyně Kate! Podívejte se ve videu, jaké prsteny frčely ve dvacátých, třicátých nebo devadesátých letech. Nejoslnivější je rozhodně ten ve stylu artdeco ze třicátých let! A který prsten byste si vybrala vy?

720p 360p
100 let zásnubních prstenů: Který byl v módě, když jste se vdávala vy nebo vaše maminka?

Také plánujete svatbu? Vše od prstýnků přes šaty až po tipy, kam jet na líbánky, najdete ZDE >>>

Jdi na homepageZpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování Inspirace Cena Místo Tradice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, tipy na nejkrásnější šaty a vše, co ke svatbě patří. Inspirace ze světových přehlídek a veletrhů, poslední trendy. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

Kolik stojí svatbaNejkrásnější svatební šaty. Svatební kyticeSvatební účesySvatební dortykoláčky

Svatba v kosteleve venkovském stylunetradiční místasvatební trend 2018

Nejkrásnější dekoracepřání a oznámeníPrstýnkysvatební obřadsvatební hry.

1080p 720p 360p

Horoskopy