Šestiletá dcera zpěvačky Beyoncé má osobního stylistu a nákupčího!

Co jste řešily, když vám bylo šest let? Pravděpodobně nic! Možná jen to, jestli si zítra do školy vezmete růžovou sukni, nebo šaty s medvídky. Dcera zpěvačky Beyoncé a rappera Jay-Z, Ivy Blue (6), nemusí přemýšlet vůbec nad ničím, ani nad svým šatníkem. Má totiž vlastního stylistu. 

Je jí pouhých šest let a už má ve svém šatníku tolik překrásných kousků, o kterých se většině dospělých žen může jen zdát. A co víc? Malá Blue Ivy má dokonce i vlastního stylistu a osobního nákupčího v jedné osobě.

Za pohádkovými modely, kterými Ivy Blue okouzluje celý svět, stojí talentovaný Manuel A. Mendez, který je už roku 2009 osobním asistentem a pravou rukou Beyoncé. Právě on je autorem zlatého modelu, ve kterém Ivy Blue zazářila na společenské akci Wearable Art Gala.

Talentovaný stylista pochopitelně Blue Ivy neoblékal poprvé. Stojí také za proslulým modelem z předávání hudebních cen Grammy. Tam nejstarší dcera slavných hudebníků předvedla překrásný sněhobílý kalhotový kostým.

Blue is getting so big!

Příspěvek sdílený Blue Ivy Carter (@blueivy.carter),Led 28, 2018 v 10:41 PST

Osobní stylista však rozhodně není všechno. Slavní rodiče dopřávají své dceři pořádnou dávku luxusu v podobě drahých dárků, velkolepých oslav či prestižní školy. Navíc prý už teď počítají s tím, že Ivy Blue bude mít v budoucnu nejenom vlastní kolekci, ale dokonce vlastní značku oblečení. To je život...

Na další roztomilé outfity malé Blue Ivy se podívejte do galerie: