6 významných momentů roku 2017, díky kterým máme radši svoje tělo!

Rok 2017 byl opět ve znamení boje za ženské křivky. Ženy na celém světě mohou být díky několika významným momentům hrdé na své tělo, i když zrovna neodpovídá ideálům krásy. Děkujeme za to!

Ashley Graham promluvila o celulitidě

Plus size modelka Ashley Graham plní obálky světových magazínů, fotí kolekce spodního prádla i plavek a dostává nabídky na prestižní módní přehlídky. Přestože se najde nespočet nepřejících, kteří jejím úspěchům nerozumí a neustále naráží na nedokonalosti jejího těla. S Ashley to ovšem ani nehne a do žádných drastických diet se rozhodně nehrne. Naopak celý rok se snaží všem ženám, které nemají proporce jako panenka Barbie, dodat sebevědomí. V rozhovoru pro V Magazine prozradila, že se dříve styděla za svou celulitidu, ale její maminka jí jasně vysvětlila, že rozhodně nemá smysl se trápit kvůli takovému nesmyslu.

Chrissy Teigen ukázala strie

Modelka, manželka zpěváka Johna Legenda a především maminka roční dcery Luny má sice na první pohled naprosto perfektní postavu, ale zdání klame. A Chrissy si rozhodně nehraje na paní dokonalou. Na svůj Twitter postla fotku svých strií s komentářem "whatevs" (to je jedno).

Whatevs pic.twitter.com/D67Qtt12gv

— christine teigen (@chrissyteigen) 19. ledna 2017

Asos přestal retušovat strie

Módní gigant Asos letos přišel s opravdovou revolucí. V nabídce spodního prádla a plavek na Asos.com se v průběhu června a července začaly sem tam objevovat modelky s viditelnými striemi. Když si fotografie přiblížíte, zjistíte, že skutečně nejsou vůbec retušované, a odhalíte i jiné normální znaky ženského těla – třeba póry na stehnech s titěrnými černými chloupky, které jsou důkazem, že ano, i modelky jsou ženy z masa a kostí.

Asos zveřejnil fotografie modelek se striemi. Zákaznice jsou nadšené

Strie jako umění

Pákistánská umělkyně Sara Shakeel se letos stala jednou z největších hvězd sociálních sítí. Na svém Instagramu publikovala několik obrázků, na kterých hrají hlavní roli ženské strie. Pro Saru se tento nedostatek, za který se většinou stydíme a snažíme se ho skrýt před naším okolím, stal zdrojem inspirace k naprosto úžasným obrázkům, které doslova zbořily internet.

Hilary Duff ukázala nedokonalosti

Herečka a zpěvačka Hilary Duff bývá často terčem kritiky kvůli své postavě. Ta má ovšem v hlavě všechno moc dobře srovnané. Na svůj Instagram vyvěsila na začátku září fotku v plavkách, kterou pořídili paparazzi. Vzkázala pak všem dívkám, ženám a matkám, ať si váží toho, co mají, a neřeší nesmysly typu "mohla bych vypadat lépe"! Nakonec poslala všem, kteří mají s jejími nedostatky problém, jasný a výstižný vzkaz: #kissmyass (polibte mi zadek).

Baculka Jasmine Owens a její sexy chlap

Jasmine Owens v létě zveřejnila fotografii se svým manželem v plavkách a ta se stala doslova hitem internetu. Proč? Zatímco on má na břiše pekáč buchet, ona vypadá spíše jako kdyby je snědla. A vůbec se za to nestydí! Svůj příběh o tom, jak vyzkoušela snad všechny možné diety, ale nikdy nic nezabralo a ona potom konečně začala mít ráda své tělo, zveřejnila na Instagramu, kde se setkala s pozitivními reakcemi od lidí, kteří ji podporují. Neobešlo se to samozřejmě ani bez těch hanlivých, kterých sice bylo minimum, ale i tak ji to ranilo. Naštěstí jí byl oporou manžel, který ji neustále přesvědčuje o tom, že ona je pro něj tou nejkrásnější.