Hilary Duff zveřejnila foto v plavkách a vysmála se všem hloupým kritikům

8. srpna 2017 • 06:00
Hilary Duff zveřejnila na Instagramu paparazzi snímek
Hilary Duff zveřejnila na Instagramu paparazzi snímek • Foto: Instagram @hilaryduff

Slavné ženy v létě zažívají horké chvilky. Nejen kvůli teplému počasí, ale především ve chvíli, kdy na svém tabletu či monitoru narazí na svou fotografii v plavkách a ne příliš lichotivý komentář, který poukazuje na jejich nedokonalosti. Americká herečka a zpěvačka Hilary Duff se rozhodla proti tomu zabojovat a využít přitom zbraně soupeře – zveřejnila fotografii, na které ji zachytili paparazzi zezadu, napsala, co si o tom myslí, a lidé ji podpořili více než milionem lajků.

„Jako zástupkyně všech dívek, žen a matek různého věku zveřejňuju tuhle fotku. Užívám si na ní prázdniny se svým synem po období plném natáčení a odloučení od rodiny. Od té doby, co si společenské weby a magazíny oblíbily poukazování na nedostatky celebrit – ach ano, i já je mám. Moje tělo mi ale dalo ten nejkrásnější dar v životě: Luca, před pěti lety. V září mi bude třicet, moje tělo je zdravé a dostanu se s ním, kam potřebuju. Ženy, buďme hrdé na to, co máme, a přestaňme plýtvat náš drahocenný čas tím, že si přejeme být někým jiným, lepším a bezchybným,“ napsala Hilary Duff na svůj Instagram k této fotografii a na závěr text okořenila rýpnutím do všech bulvárních kritiků a hashtagem #kissmyass (polibte mi pr*el).

Hilary Duff zveřejnila na Instagramu paparazzi snímek Hilary Duff zveřejnila na Instagramu paparazzi snímek Autor: Instagram @hilaryduff

Hilary Duff, která měla dříve ze své postavy komplexy, se tak připojila k celebritám, jež mají po krk nesmyslných očekávání a bojují za to, abychom svou přirozenost nevnímaly pořád jen jako vady na kráse„Dřív jsem nesnášela své nohy, ale jak jsem dospěla, naučila jsem se mít se ráda taková, jaká jsem. Došlo mi, že moje nohy jsou silné a že mě nosí každý den. Naše těla jsou úžasná a zaslouží si obdiv,“ napsala Hilary povzbudivý manifest v únoru k této fotce. 

Hilary Duff se naučila mít svou postavu ráda Hilary Duff se naučila mít svou postavu ráda Autor: Instagram @hilaryduff

Ideál ženského těla se v posledních sto letech hodně proměnil. Podívejte se jak.
Ideální ženská postava napříč historií VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=Xrp0zJZu0a4

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy