Strie jako umění: Mladá Pákistánka z nich dělá přednost! | Ženy.cz
 


Strie jako umění: Mladá Pákistánka z nich dělá přednost!

7. listopadu 2017 • 06:00
Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak! • Foto: Instagram.com/sarashakeel

Pákistánka Sara Shakeel vytváří originální koláže, které publikuje na svém Instagramu. Alternativní realita, kterou její obrázky vyjadřují, přilákala na její profil už více než 200 tisíc followerů. A počet fanoušků poroste, protože právě teď se rozhodla udělat z ženského nedostatku velkou přednost. Na svých posledních výtvorech vyobrazuje strie jako umění!

-->

Sara nedávno publikovala na svých sociálních sítích obrázky, na kterých hrají hlavní roli ženské strie. Tyhle malé, ale pořádně otravné jizvičky naprosto nesnášíme. A ať už se s nimi snažíme bojovat jakkoliv, většinou je to předem prohraný boj a nám nezbývá nic jiného, než se se svým nedostatkem smířit. Pro Saru se ovšem staly inspirací k dalším úžasným obrázkům, které vytváří. 

Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak!Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak!Autor: Instagram.com/sarashakeel

Rozhodla se udělat ze strií přednost! Stačilo je jen vykreslit třpytivými barvami a místo schovávání na ně naopak upozornit. Série fotek sklidila mezi jejími fanoušky obrovský úspěch. A není divu, výsledek je úžasný. 

Umělkyně prozradila, že striemi to rozhodně nekončí. Chce teď svou tvorbu zaměřit především na ženské tělo a jeho nedostatky, které dnešní společnost odsuzuje.

Její profil můžete sledovat ZDE!

Podívejte se na sérii jejích obrázků:

Fotogalerie

6 fotografií

Klíčová slova:  strieinstagramsara shakeel
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy