Strie jako umění: Mladá Pákistánka z nich dělá přednost!

7. listopadu 2017
Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak! • Foto: Instagram.com/sarashakeel

Pákistánka Sara Shakeel vytváří originální koláže, které publikuje na svém Instagramu. Alternativní realita, kterou její obrázky vyjadřují, přilákala na její profil už více než 200 tisíc followerů. A počet fanoušků poroste, protože právě teď se rozhodla udělat z ženského nedostatku velkou přednost. Na svých posledních výtvorech vyobrazuje strie jako umění!

Sara nedávno publikovala na svých sociálních sítích obrázky, na kterých hrají hlavní roli ženské strie. Tyhle malé, ale pořádně otravné jizvičky naprosto nesnášíme. A ať už se s nimi snažíme bojovat jakkoliv, většinou je to předem prohraný boj a nám nezbývá nic jiného, než se se svým nedostatkem smířit. Pro Saru se ovšem staly inspirací k dalším úžasným obrázkům, které vytváří. 

Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak!Sara chce prostřednictvím svých obrázků ukázat, že strie nejsou nic ošklivého, naopak!Autor: Instagram.com/sarashakeel

Rozhodla se udělat ze strií přednost! Stačilo je jen vykreslit třpytivými barvami a místo schovávání na ně naopak upozornit. Série fotek sklidila mezi jejími fanoušky obrovský úspěch. A není divu, výsledek je úžasný. 

Umělkyně prozradila, že striemi to rozhodně nekončí. Chce teď svou tvorbu zaměřit především na ženské tělo a jeho nedostatky, které dnešní společnost odsuzuje.

Její profil můžete sledovat ZDE!

Podívejte se na sérii jejích obrázků:

Fotogalerie

6 fotografií

Klíčová slova:  strieinstagramsara shakeel
Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy