Čerstvé fotky dětí, kterými se celebrity pochlubily na sociálních sítích

18. července 2017 • 06:00
Beyoncé s dvojčaty • Foto: Instagram

Minulý týden se zpěvačka Beyoncé konečně pochlubila fotkou svých novorozených dvojčat. Její dlouhé odmlčení na Instagramu přitom dávalo prostor spekulacím, jestli je vše v pořádku. Dnes je jasné, že novopečená trojnásobná maminka jen chtěla počkat, až bude zase v patřičné formě. To jiné slavné ženy se klidně miminkem pochlubí už v porodnici. Jejich snímky jsou sice méně velkolepé, ale o to víc z nich vyzařují štěstí a láska. 

Beyoncé trvalo přesně měsíc, než na Instagramu zveřejnila první fotografii svých novorozených dětí, dvojčat Sira Cartera a Rumi. Aby také ne, nešlo o žádnou momentku ze života na mateřské, ale o precizní a aranžovaný portrét, na kterém slavná zpěvačka evokuje Botticelliho Venuši. Autorem této (i předchozí těhotenské) fotografie je umělec Awol Elizku, a i když nám její stylizace může připadat nevkusná (monstrózní květinová dekorace a nepochopitelný zelenkavý závoj), Beyoncé jistě ví, co dělá. 

Beyoncé s dvojčaty Beyoncé s dvojčaty Autor: Instagram

To ostatní celebrity se zveřejněním snímků svých čerstvých přírůstků do rodiny takovou vědu nedělají. Některé střeží jejích soukromí více, jiné méně, ale naprostá většina se světu klidně pochlubí momentkou bez jakékoli aranže či retuše  o to víc ale z takových snímků vyzařují štěstí a láska. Podívejte se na ně do galerie.

Fotogalerie

16 fotografií

Jaké to je, když miminko poprvé vidí svoje rodiče? Podívejte se na dojemné video:
První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! VIDEO Facebook/Birth Becomes Her

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy