Plavky 2018: Těšte se na barevné pruhy, retro puntíky & vintage color-block

Vypuklo jaro (konečně nejen kalendářně), a tak se pomalu začala vtírat i otázka, jak se co nejlépe připravit na léto. Začneme z té příjemnější stránky a pojďme se letem světem podívat, jaké trendy letos ovládnou plavky a bikiny. 

Plavky jsou na tom podobně jako džíny. V posledních letech se kolem nich vyrojilo tolik nových trendů, že je dnes těžké určit a vybrat jen jeden určující styl. Naopak, navzájem se promíchávají a střetávají tendence z různých sezon.

Stále letí devadesátky a střih plavek velkoryse vykrojených na hýždích nebo jednodílné plavky s hlubokými výstřihy vpředu a výkrojemi na zádech. V kurzu jsou odhalená ramena, volánky, řasení, mašle, pásky a další roztomilé prvky, které si spojujeme spíše se šaty nebo letními topy. Vzorům kralují retro puntíky a barevné pruhy, k trendy barvám se letos přidávají oranžová, blankytně modrá, odstíny hnědé a také vintage sportovní color-block.

The Brigitte in lipstick. #withlovefromdubrovnik

Příspěvek sdílený Solid & Striped (@solidandstriped),Bře 21, 2018 v 5:51 PDT

O tom, jaké trendy se budou nosit, u plavek a bikin v posledních letech rozhoduje Instagram a značky, které jsou na něm populární. Pokud chcete být v obraze nebo ulovit kousek, jaký nosí světové modelky, podívejte se po značkách Solid & Striped, Lisa Marie Fernandez nebo Hunza G. Právě ony přinesly na trh nové a originální prvky a střihy, které postupně přejímají i další značky.

Podívejte se do fotogalerie, jaké kousky jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.