Odhalená ramena stále letí. Jak je nosit v roce 2018?

Máme skvělou zprávu pro ty, které si zamilovaly trend odhalených ramen. Zůstává s námi i letos, takže směle můžete vytáhnout šaty a topy, které jste si nakoupila loni a předloni v létě. Anebo si můžete pořídit nové, upravené podle aktuálních trendů. 

Říká se jim také bardot topy nebo šaty, podle slavné filmové ikony Brigitte Bardot, která je zbožňovala. Jsou lichotivé, ultra ženské a lehce koketní a v roce 2016 zažily velký comeback. Kousky s odhalenými rameny sice letos ustupují dalším trendům, ale neznamená to, že je máte ze skříně vyhodit. Naopak, klidně můžete přikoupit nové!

Topy a šaty s odhalenými rameny totiž najdete i v současných kolekcích. Kromě klasiky, jako jsou bílé, černé a sexy červené barvy, letí také variace na košilový střih, proužky, puntíky a světlý denim. Zajímavým detailem pak může být i kontrastní prošívání nebo transparentní volán. A rozhodně největším jarním trendem je len!

Tip: Trendy top s odhalenými rameny vykouzlíte i z bílé, pruhované nebo džínové košile. Stačí ji nechat sklouznout na ramena, přičemž límec bude suplovat volánek.

Podívejte se do fotogalerie, jaké kousky najdete v aktuálních kolekcích.