Zapomeňte na další zavinovací šaty, letošním hitem je jiný střih!

Asi se shodneme, že jedním z nejmilejších módních trendů byly loni zavinovací šaty, které dokážou vykouzlit krásnou ženskou siluetu. Pokud jste se do nich zamilovala stejně jako my, pak už jich máte nejspíš v šatníku několik. Letos se proto spíše poohlédněte po jiném střihu, který rovněž krásně zdůrazní pas, ale současně nebudete muset řešit trable s příliš hlubokým výstřihem. 

Na jaro si sice budeme muset ještě nějaký pátek počkat, naskladňování nových kolekcí už je ale v plném proudu. Pokud ráda nosíte šaty a uvažujete, kterými byste letos obohatila svůj šatník, máme pro vás jeden tip: Vsaďte na košilové šaty s knoflíky vpředu a páskem, kterým perfektně zdůrazníte pas.

Na rozdíl od zavinovacích šatů, které byly loňským hitem, nemusíte řešit příliš hluboký výstřih, který většina z nich má (ačkoli na modelce to tak nevypadá). Košilové šaty si nahoře i dole zapnete tak, jak potřebujete, můžete být sexy i za slušňačku, můžete v nich vyrazit do práce i na neformální schůzku.

Košilové šaty mají mít délku ideálně ke kolenům. Tento střih si skvěle rozumí s aktuálním trendem svislých pruhů, což má parádní zeštíhlující efekt. Velkým trendem je také denim, ale určitě si vyberete, i pokud preferujete barvy nebo minimalismus.

Podívejte se do fotogalerie, které košilové šaty jsme pro vás vybrali z aktuálních kolekcí.

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!