Boty pro nevěstu: Kde koupit krásné, stylové a podle posledních trendů?

7. února 2018
• Foto: iStock.com

Zatímco dříve byla móda svatební obuvi poměrně jednotvárná a nevěsta často končila u bílých lodiček na nízkém podpatku, dnes se řídí nejen aktuálními trendy, ale také osobností nevěsty. 

Je to zhruba osm let, co k nám díky rozmachu sociálních sítí jako Pinterest a Instagram začaly pronikat západní trendy, které převrátily naše estetické cítění a vnímání toho, co se na svatbu sluší. Boty pro nevěstu najednou nemusely být bílé, ale i sytě barevné, a nemusely to být jen lodičky, ale klidně třeba i conversky.

Zrodila se nová kategorie svatební fotografie, ve které jsou středem pozornosti nevěstiny boty (a popřípadě i ženichovy barevné ponožky). Cílem je projevit individualitu novomanželů a dodat svatebnímu outfitu hravý a nečekaný moment, který byl dosud skrytý pod šaty (respektive ženichovými nohavicemi).

Současně s netradiční svatební obuví se začalo více dbát na různé ozdobné detaily, jako jsou štrasové spony, mašle nebo peříčka  zkrátka vše, co upoutá pozornost a přitom evokuje střevíček princezny. 

A letošní trendy se nesou přesně v tomto duchu. Žhavým trendem jsou spony a la Manolo Blahnik, zmíněná peříčka a mašle, ale současně s tím i pohodlí a kitten heels neboli lodičky či střevíčky na mini podpatku. 

Netušíte, kde takové boty sehnat? Podívejte se do fotogalerie, jaké skvostné kousky jsme objevili v online obchodech. Určitě si vyberete!

Fotogalerie

10 fotografií

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!

Jdi na homepageZpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování Inspirace Cena Místo Tradice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, tipy na nejkrásnější šaty a vše, co ke svatbě patří. Inspirace ze světových přehlídek a veletrhů, poslední trendy. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

Kolik stojí svatbaNejkrásnější svatební šatySvatební kyticeSvatební účesySvatební dortykoláčkySvatba v kosteleve venkovském stylunetradiční místasvatební trendy 2018. Nejkrásnější dekoracepřání a oznámeníPrstýnkysvatební obřadsvatební hry.

 

Horoskopy