K jakým závislostem máte sklony? Prozradí to vaše znamení!

K jakým závislostem máte sklony? Prozradí to vaše znamení! Zdroj: iStock.com

Závislosti podle znamení: Kozorohové potřebují peníze, Štíři nevydrží bez sexu

Každý z nás má sklony být na něčem (nebo někom) závislý – a nemusí jít zrovna o nelegální omamné látky. Stačí zprvu třeba i zdánlivě neškodné zanícení a může z toho být velký problém. K jakým závislostem máte blízko podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani si neumějí rozvrhnout síly. Neustále jedou jako buldozer, přeskakují překážky a ničí všechno po cestě. Pro takový život jsou zapotřebí nervy z oceli. To vede k tomu, že Berani řeší přetlak velmi často alkoholem a popíjením energetických nápojů. Kromě toho jsou Berani závislí na pocitu svobody, ten je pro ně velmi důležitý.

TIP NA VIDEO: Zjistěte, na co máte talent podle znamení zvěrokruhu

Video placeholde

K jakým závislostem mají sklony další znamení, zjistíte v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci milují fyzickou intimitu a také jídlo, které musí dobře chutnat i hezky vypadat. Na tom jsou doslova závislí. Velmi často rovněž upadají do závislosti na počítačových hrách, nebo dokonce hazardu. Jsou rádi první a potřebují, aby je stále někdo chválil, mají tedy sklony být závislí také na chvále.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou často závislí na alkoholu a lécích, které do sebe ládují poměrně nekontrolovaně. Milují experimenty a změny, jsou rádi v obraze a chtějí vědět vše, co se kolem děje. I proto rádi brouzdají na internetu a sociálních sítích, na nichž bývají rovněž velmi často závislí. Bez telefonu s přístupem k internetu by nepřežili zřejmě ani den.

Pokračování 4 / 12

Rak (21. června – 22. července)

Jejich neřestí, která nezřídka přerůstá v závislost, je strach ze samoty a z toho, že je jejich partner opustí. Nesnášejí loučení a rozchody, takže se dost často stávají závislými na vztazích – a to někdy až přehnaně. Potřebují lásku a pocit, že je jim někdo nablízku.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. července – 22. srpna)

Spousta Lvů zneužívá alkohol a cigarety, aniž se bojí následků. Mají ovšem i jinou závislost – a to na nakupování. Záleží jim na postavení a potřebují být sami se sebou spokojení. Chtějí být prostě vždy nejlepší, to je jejich hlavní droga. Stejně jako peníze.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou poměrně složité bytosti. Mezi jejich závislosti patří sklony k přejídání, kouření, lhostejnost… Ovšem možná nejstrašnější závislostí Panny je touha po pohádkově bezproblémovém životě. Panny trpí, pokud dojde k náhlým změnám v zaměstnání či v osobním životě, nečekané situace těžko zvládají. Jsou také závislé na věcech, které si samy koupily – až k nim půjdete na návštěvu, pozor, abyste něco nerozbili.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy rády kouří a popíjejí alkohol, pokud je jejich život až moc fajn, nebo naopak moc špatný. Jsou závislé na lásce, a to nejen duchovní, ale i fyzické. Jsou také závislé na svých koníčcích, což je pravděpodobně jediná pozitivní závislost napříč všemi znameními zvěrokruhu.

Pokračování 8 / 12

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři jsou závislí na své nezávislosti. Nikdy si ji nenechají vzít, nenávidí, když se někdo snaží je řídit a organizovat jim život. I Štíři se rádi napijí, ale na rozdíl od jiných moc dobře vědí, kdy přestat. Štíři také milují sex, proto si pečlivě vybírají životní partnery. Jakmile je najdou, milování s nimi se stane jejich další závislostí.

Pokračování 9 / 12

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci často podlehnou alkoholu a také dost kouří. Mají rádi hazard a chtějí vždy zvítězit. Mají silně soutěživého ducha a jsou závislí na ambiciózních cílech. Neustále si stanovují nové – a velmi často jich také dosáhnou. Milují peníze; ne z hlediska jejich hromadění, ale z hlediska výdělku. Oni totiž rádi pracují i vysoko nad rámec povinností a potřebují neustále něco vymýšlet.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové pečlivě skrývají své slabosti a zlozvyky. Mají tendenci dosahovat svých cílů a jsou ochotni za to zaplatit téměř vším, co mají. Jde o jedno z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, ovšem jen oni sami moc dobře vědí, že jejich největší závislostí jsou peníze. Nehnou pro vás ani prstem, dokud jim nezaplatíte.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Internet a počítače – to jsou závislosti Vodnářů. Tihle lidé vydrží sedět v bytě celé dny i týdny, když je nějaká hra zaujme. Vodnáři milují fantazijní svět, v němž jsou silnější, lepší, schopnější a atraktivnější než ve skutečnosti. Zástupci tohoto znamení milují nebezpečné sporty a jsou závislí na vzrušení.

Pokračování 12 / 12

Ryby (19. února – 20. března)

Mezi Rybami je velké množství alkoholiků. Proč, to není jasné, ale tento typ závislosti je u tohoto znamení velmi rozšířený. Možná je to kvůli tomu, že Ryby jsou citlivé a hned podlehnou myšlence, že je nikdo nemá rád. Jsou závislé na ostatních lidech a přátelích a velmi často musí s touhle závislostí bojovat, aby je zcela nepohltila.