Rozchody slavných 2019: Kdo zůstal singl a kdo si hned našel náhradu? | Ženy.cz
 


Rozchody slavných 2019: Kdo zůstal singl a kdo si hned našel náhradu?

15. ledna 2020 • 06:00
 • Rozchody slavných 2019: Kdo zůstal singl a kdo si hned našel náhradu?

  Loňský rok se ve světě showbyznysu nesl nejenom ve znamení svateb, ale i rozchodů. Některé jsme mohli očekávat, jiné nás dost překvapily. 

  Irina Shayk & Bradley Cooper

  Po shlédnutí filmu Zrodila se hvězda si každý myslel, že chemie, která byla mezi hlavními protagonisty Lady Gaga a Bradley Cooperem, nebyla jen hraná. Spekulace ještě více umocnil fakt, že herec v červnu ukončil čtyřletý vztah s modelkou Irinou Shayk, se kterou má dvouletou dceru. Vztah se zpěvačkou Lady Gaga se ovšem nikdy nepotvrdil. 

  Irina Shayk a Bradley CooperIrina Shayk a Bradley CooperAutor: profimedia.cz

  Komu ještě rok 2019 nepřál v lásce? Podívejte se na další stránky >>

 • Lady Gaga a Christian Carino

  Ještě dříve než Bradley ukončila vztah právě Lady Gaga, která byla s Christianem Carinem dokonce zasnoubená. Ani zásnubní prsten za více než 9 milionů korun zpěvačku nepřesvědčil, že je to ten pravý, se kterým půjde před oltář. Jestli to mělo tehdy něco společného s Bradleym Cooperem, se už zřejmě nedozvíme. 

  Lady Gaga a Christian CarinoLady Gaga a Christian CarinoAutor: profimedia.cz

 • Miley Cyrus a Liam Hemsworth

  Nejdřív se zasnoubili, pak se rohttps://www.zeny.cz/vztahy-a-rodina/jak-se-vyrovnat-s-rozchodem-a-naucit-se-zas-zit-6977.htmlzešli, pak se zase dali dohromady, znovu zasnoubili a nakonec se v prosinci předloňského roku po deseti letech přerušovaného vztahu tajně vzali. Jenže už v srpnu bylo vše zase jinak. Miley svého manžela opustila kvůli modelce Kaitlynn Carter, se kterou se párkrát ukázala na veřejnosti, a pak se zřejmě zase rozhodla, že bude raději randit s muži. Aktuálně chodí se zpěvákem Cody Simpsonem. Liam po své ženě rozhodně netruchlí, již několik měsíců je totiž zamilovaný do australské herečky Maddison Brown.

  Miley Cyrus a Liam HemsworthMiley Cyrus a Liam HemsworthAutor: profimedia.cz
 • Kylie Jenner a Travis Scott

  Nejmladší z klanu Kardashianových Kylie Jenner se dala s rapperem Travisem dohromady v roce 2017 a o rok později se jim narodila dcera Stormi. Loni na podzim ovšem oznámili rozchod. Kylie si jen pár dnů potom vyrazila se svým ex, rapperem Tyga, ale nepotvrdilo se, že by se k sobě vrátili. S Travisem mají malou Stormi ve střídavé péči. 

  Kylie Jenner a Travis ScottKylie Jenner a Travis ScottAutor: profimedia.cz

 • Katie Holmes a Jamie Foxx

  Herecká dvojice svůj vztah hodně dlouho tajila před veřejností. Dali se dohromady v roce 2013 a až o tři roky později se to provalilo. Další tři roky jim to klapalo a z ničeho nic loni v létě oznámili rozchod. Důvodem byla údajně Jamieho nevěra. 

  Katie Holmes a Jamie FoxxKatie Holmes a Jamie FoxxAutor: profimedia.cz
 • Adele a Simon Konecki

  Tento pár byl spolu celkem sedm let a z toho byli tři roky manželé. Loni v dubnu však oznámili, že se budou rozvádět. Skrze média pak vzkázali všem, že i přesto, že spolu nebudou nadále žít, udělají maximum, aby byli skvělými rodiči pro svého syna Angela. 

  Adele a Simon KoneckiAdele a Simon KoneckiAutor: profimedia.cz

 • Kate Beckinsale a Pete Davidson

  Americký komik je tak trochu lovcem slavných žen. V roce 2018 ukončil vztah se zpěvačkou Arianou Grande a za pár měsíců se už směle ukazoval po boku o dvacet let starší herečky Kate Beckinsale. A jak asi každý už předem tušil, vydrželo jim to jen tři měsíce. Pete ovšem nezahálel a zanedlouho zapůsobil na osmnáctiletou modelku Kaiu Gerber, se kterou si už v listopadu užíval dovolenou v Miami. 

  Kate Beckinsale a Pete DavidsonKate Beckinsale a Pete DavidsonAutor: profimedia.cz
 • Dakota Johnson a Chris Martin

  Po necelých dvou letech se rozešli také herečka Dakota Johnson a frontman kapely Coldplay Chris Martin. Podle informací z jejich blízkého okolí byli všichni touto zprávou zaskočeni, protože oba mluvili o zásnubách a společné budoucnosti. 

  Dakota Johnson a Chris MartinDakota Johnson a Chris MartinAutor: profimedia.cz
 • Livia a Colin Firth

  Livia a Colin spolu žili dlouhých dvacet dva let. Jenže před lety měla Livia románek s novinářem, který ji i jejího slavného manžela stalkoval. V té době nějaký čas žili odděleně, ale po nějakém čase bylo vše prominuto a znovu se k sobě vrátili. Až na konci loňského roku oficiálně oznámili, že se rozvádějí. Zároveň prohlásili, že z toho nechtějí dělat aféru, aby měly jejich děti klid. 

  Livia a Colin FirthLivia a Colin FirthAutor: profimedia.cz
 • Jessie J a Channing Tatum

  Poté, co se Channing Tatum a Jenna Dewan po devíti letech manželství rozvedli, ani jeden z nich si dlouho nového partnera nehledal. Ovšem zatímco Jenna už se svým novým přítelem, hercem Stevem Kazeem čeká potomka, Channingovi a zpěvačce Jessie J to nevyšlo. Na konci loňského roku oznámili, že se rozešli. Údajně to nebylo žádné drama, na rozchodu se domluvili a jsou stále v kontaktu jako přátelé. 

  Jessie J a Channing TatumJessie J a Channing TatumAutor: profimedia.cz

   

-->
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy