6 důvodů, proč milujeme Lady Gaga! | Ženy.cz
 


6 důvodů, proč milujeme Lady Gaga!

1. března 2019 • 06:00
 • 6 důvodů, proč milujeme Lady Gaga!

  Od doby, co se na filmových plátnech objevil snímek Zrodila se hvězda, se zpěvačka a dnes už i uznávaná herečka stala fenoménem. Prošla velkou proměnou, získala si srdce milionů diváků a všem dokázala, že stačí jít za svým snem a nenechat se odradit neúspěchem. Tady je šest důvodů, proč Lady Gaga všichni milujeme!

  1. Proměna v královnu

  Lady Gaga byla bezesporu megastar i před filmem Zrodila se hvězda, ale oslovovala jen určité spektrum fanoušků. Její kontroverzní kostýmy, lascivní hudební vystoupení a silný make-up, kvůli kterému několik let nikdo pořádně nevěděl, jak vlastně doopravdy vypadá, totiž ne každého oslovily. Na model ze syrového masa, ve kterém přebírala hudební cenu MTV, zřejmě svět nikdy nezapomene, ale teď je Lady Gaga naprosto jiná. S přehledem ji můžeme označit za královnu červeného koberce. V posledních měsících nám předvedla neuvěřitelnou proměnu z divoké zpěvačky ve vyzrálou multitalentovanou umělkyni. 

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz

  Další důvody, proč nás Lady Gaga tak fascinuje, najdete na další stránce >>

 • 2. Atypická krása

  Přiznejme si to na rovinu, všichni už máme tak trochu po krk všech dokonalých žen v showbyznysu, které vlivem estetických a plastických zákroků začínají vypadat tak trochu na jedno brdo. Lady Gaga je jiná! Vybočuje z dnešních ideálů, ale přesto můžeme s klidem říct, že je opravdu krásná. A také proto je tolik inspirativní. 

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz
 • 3. Neskutečný talent

  Pokud ještě někdo donedávna žil v tom, že Lady Gaga je jednou ze zpěvaček, kterým složí a napíšou písničku jiní lidé a ona z ní udělá hit, dnes už si to rozhodně nikdo nemyslí. Kromě toho, že je famózní zpěvačka, je i skvělá textařka, skladatelka, tanečnice i uznávaná herečka, která si svým výkonem ve snímku Zrodila se hvězda vysloužila i nominaci na Oscara. Mezi jmény jako Glenn Close, Olivia Colman nebo Melissa McCarthy vůbec nepatřila mezi outsidery, naopak mezi favoritky. 

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz
 • 4. Jedinečné prvenství

  Lady Gaga se letos podařilo něco, co ještě žádné ženě předtím. V jednom roce získala Oscara, Zlatý Glóbus, Grammy a cenu BAFTA. Nevídaný úspěch, za kterým stojí opravdu velký kus práce, kdy zažila mnoho zklamání a pádů, ji přeje snad úplně každý!

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz
 • 5. Skvělá postava

  Lady Gaga dokazuje, že nepotřebuje mít nekonečně dlouhé nohy a vypracované břicho ani ručičku váhy pod padesátkou, aby se stala ikonou. Její normální postava dokazuje všem ženám, že i když máte v pase víc než modelky Victoria' Secret, můžete vypadat úžasně a sebevědomě. 

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz
 • 6. Skromnost

  Přestože Lady Gaga dokázala nemožné a svět jí leží u nohou, stále je skromná a pokorná. Neustále apeluje na to, že za jejím úspěchem stojí neuvěřitelně šikovní lidé, se kterými spolupracuje. Od premiéry filmu Zrodila se hvězda nikdy nezapomněla během rozhovorů i děkovných řečí poděkovat za příležitost, kterou jí Bradley Cooper jakožto režisér dal. A my mu na dálku děkujeme také, že jsme díky němu mohli konečně poznat Lagy Gaga takovou, jaká je. 

  Lady Gaga Autor: profimedia.cz

   

Klíčová slova:  zpěvačkaOscarvipLady Gaga
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy