Nevěsta Kate Upton: Konečně se pochlubila druhými svatebními šaty!

Pětadvacetiletá modelka Kate Upton, která je díky svým přírodním ňadrům velikosti pět považována za jednu z nejvíce sexy žen světa, konečně ukázala své svatební šaty. Své "ano" přitom baseballové hvězdě Justinu Verlanderovi řekla už loni v listopadu. 

Kate patří mezi slavné osobnosti, které se nebojí nechat nahlédnout své fanoušky do soukromí. Proto ani její listopadová svatba nebyla žádným tajemstvím. Dva dny po obřadu, který se konal v rezidenci Castiglion del Bosco v prosluněném Toskánsku, se pochlubila na sociálních sítích fotografií přímo od oltáře. Později zveřejnila fotografii i z prvního tance nebo snímek celých svých svatebních šatů z dílny Valentino. Jak vypadala velkolepá svatební party ovšem zůstalo tajemstvím. Až do teď!

Kdo čekal, že vnadná kráska vystaví ve svatebních šatech své přednosti, mýlil se. Kate Upton vsadila na princeznovské šaty s nadýchanou sukní, krajkou, která zakrývala i její pověstný dekolt, a závojem sahajícím ještě daleko za samotnou vlečku šatů. Sama přiznala, že přestože byly svatební přípravy hodně náročné, obzvláště výběr svatebních šatů si opravdu užila.

V pompézních svatebních šatech ještě absolvovala první tanec a pak přišly na řadu šaty číslo dvě. Ty neměly kromě bílé barvy s těmi prvními vůbec nic společného. Kate se na večerní oslavy proměnila z pohádkové princezny v sexy dračici. Vsadila totiž na takzvané nahé šaty, ve kterých dokonale vynikly její perfektní křivky.

Svůj večerní look však modelka donedávna tajila. Teprve před pár dny zveřejnila fotografie, díky kterým jsme si konečně mohli prohlédnout její druhé svatební šaty z dílny Christy Rilling Studio, poseté drobnými korálky a perličkami.

Late night look

Příspěvek sdílený Kate Upton (@kateupton),Bře 20, 2018 v 4:30 PDT

Zatímco u nás nevěsty tráví celý svatební den i večer v jedněch šatech nebo se večer převléknou do pohodlných koktejlek, v jiných zemích je celkem běžné mít dvoje velkolepé svatební šaty. Obzvláště, pokud jste slavná osobnost. Své druhé svatební šaty měla například i vévodkyně Kate!

Plánujete svatbu? Zajímají vás nejnovější svatební trendy z přehlídek, tipy na nejkrásnější šaty, účesy, kytice, chcete inspiraci na nejromantičtější místa, kde se vdávat a kdy a co je potřeba zařídit? To vše a mnohem více inspirace a užitečných informací najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Naplánujte si s námi vaši svatbu snů!