10 božích minisérií, které jsou ideální na deštivý víkend | Ženy.cz
 


Ideální na deštivý víkend: Těchto 10 minisérií musíte vidět!

27. srpna 2021 • 06:00
Co s deštivým víkendem? To chce nějakou binge-worthy minisérii! • Foto: HBO

Kalendář ještě stále hlásí léto, ale počasí už jasně volá podzim. Chladných upršených víkendů bude patrně přibývat, to ale nevadí! Je to ideální chvíle na to dohnat seriály, na které přes léto nebyl čas.

Podzimní mrazíky už jsou po ránu cítit, a když se k tomu přidá ještě déšť, člověku už se moc ven nechce, i když podle kalendáře je stále léto, pro někoho jsou dokonce ještě prázdniny. Neklesejte ale na mysli! I víkend doma může být příjemný. Právě teď totiž přichází ideální období na to dohnat všechny seriály, na které v polockdownové letní euforii prostě nebyl čas.

Ženy.cz vám proto přinášejí výběr deseti vynikajících minisérií, do kterých se zakousnete a až do poslední minuty závěrečné epizody nepustíte. Některé jsou úžasně vtipné, jiné šíleně napínavé a s jejich hrdiny je velmi snadné se ztotožnit. Plusem vybraných kousků pak bezesporu je, že je celé stihnete zhlédnout právě za jeden víkend u televize či obrazovky. Jejich sledování vám totiž zabere maximálně osm hodin čistého času a to se dá. Navíc jsou všechny dostupné na Netflixu nebo HBO GO, takže stačí jen zapnout jedno či druhé, pohodlně se usadit, udělat si popcorn a můžete začít.

Fotogalerie: 10 TOP minisérií na víkendový binge watching

Fotogalerie

21 fotografií

Autor: Kateřina Horáková
Klíčová slova:  NetflixHBO Go
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy