Kamarádčin partner se chová divně. Mám jí to říkat? Odpovídá Honza Vojtko

Vaše kamarádka má nový objev. Jenže na rozdíl od ní vy růžové brýle nemáte a vidíte i jeho zápory. Co s tím? Máte jí přát radost ze zamilovanosti a mlčet o svých pochybách? Nebo jí trochu zkazit nadšení? Co radí párový terapeut a kouč Honza Vojtko. 

Možná jste to někdy zažili také: Váš kamarád nebo kamarádka nadšeně mluví o svém novém objevu. Jenže vy jejich nadšení nesdílíte. Něco vám nesedí, vnímáte náznaky nevhodného chování. Co teď? Máte raději mlčet, protože váš partner to není? Nebo máte svého kamaráda či kamarádku odrazovat, i když to úplně není vaše věc. Pár rad pro vás má v úvodním videu párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Honza Vojtko tu je pro vás každý den! Probrali jsme, co dělat, když nesedne první rande. Když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.