...

... Zdroj: iStock.com

Jak uspět na prvním rande? Má cenu něco hrát? Odpovídá Honza Vojtko

První rande, první dojem a šance, která se nemusí opakovat. Co je lepší strategie, něco trochu hrát, nebo na sebe vybalit všechno? Co poradí párový terapeut a kouč Honza Vojtko?

První dojem člověk podruhé neudělá, to je jasná věc. Jak moc to ale na prvním rande řešit? Jak moc se snažit o dokonalost a jak moc dát najevo, kdo vlastně jsem? V úvodním videu má pár skvělých tipů párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Skvělé tipy a postřehy ohledně vztahů a randění tu Honza Vojtko pro vás má každý den. Kdo jsou feťáci lásky, co je mentální nevěra, kdy začíná vážný vztah a proč vám ještě neřekl „miluji tě“. Probrali jsme, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. A spoustu dalšího. Každý všední den sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

O současných vztazích je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.