V barvách spadaného listí i zcela přirozeně: Jak se nalíčit na podzimní svatbu?

3 min čtení

3 min čtení

Svatební make-up se dlouhodobě vyznačuje několika stálými znaky. Většinou je romanticky laděný, s růžovým nádechem a občas doplněný o jemnější kouřové líčení. Jenže ne každý touží po jedné ustálené podobě svatby. Nevěsty nosí overaly a obleky místo šatů a pánové už také nesahají jen po klasickém tailoringu. To samé platí o líčení. Udělejte ze svatby osobitou akci, která bude vycházet z vašich vlastních preferencí. A pokud hledáte inspiraci, jak se nalíčit na podzimní veselku, máme pro vás pět neokoukaných trendů.

Výběru svatebního oblečení věnujeme spoustu času a stejnou péči bychom měli věnovat také líčení. Základem je, abyste se během svého velkého dne cítili dobře po celou dobu a věděli jste, že zvolený styl odpovídá vašim běžným preferencím. Po začátek se nebojte zapátrat na Instagramu a na Pinterestu a uložte si make-upy, které se vám z jakéhokoliv důvodu líbí. Neřiďte se žádnými pravidly ani zažitým přesvědčením, jak by mělo svatební líčení vypadat. Nechte promluvit svůj vlastní vkus. Až poté svou volbu zkonzultujte s povolaným make-up artistou, který s vámi probere, které varianty pro vás budou ty pravé.

TIP NA VIDEO: Jak probíhá zkouška svatebního líčení a účesu v salonu OliOla?

Na zkoušku líčení není na škodu přijít nalíčená tak, jak to děláte každý den. Vizážistovi to poslouží jako důležité vodítko – pochopí, jaký je váš vztah k make-upu i v čem se cítíte nejlépe. Pak už se můžete pustit do tvoření. Nebojte se ozvat, pokud by se vám cokoliv nelíbilo, líčení je možné i během zkoušky upravovat a měnit podle potřeb. A pokud nechcete nechat nic náhodě, objednejte se ještě na jednu finální zkoušku pár dní před vaším dnem D.

Svatební líčení by mělo být v harmonii s outfitem, úpravou vlasů, nehtů i celkovou estetikou vaší svatby. Proto již narazíte na spoustu salonů, kde vám vytvoří balíček na míru, jenž obsahuje jak líčení, tak úpravu vlasů, případně také manikúru. Jak takové svatební líčení probíhá, se můžete podívat ve videu jen o pár odstavců výš. Naše editorka Kateřina navštívila salon OliOla, který se specializuje na organickou kosmetiku. Ta zajistí, že vaše pokožka během velkého dnes nikterak nezareaguje a zůstane klidná a šťavnatá po celou svatbu.

Stále hledáte inspiraci na podzimní svatební líčení? V dalších kapitolách na vás čeká pět žhavých trendů letošní sezóny. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!