Vaše nohy o vás prozradí víc, než tušíte.

Vaše nohy o vás prozradí víc, než tušíte. Zdroj: Pexels

Vaše nohy dokáží říct, jaká jste! Zujte se a zkoumejte

Nosí vás celý den, promítáte do nich své podpatkové hříchy, vášeň pro cvičení, stres, ale i svou osobnost. Z nohy, zejména z vašeho chodidla, se tak jako onemocnění dají vyčíst i povahové vlastnosti. Zujte si boty a začtěte se do své nohy.

To, že jsou nohy místem, které dokáže upozornit na různá onemocnění, vám potvrdí odborníci z reflexologie. Ti se staví trochu odmítavě k možnosti číst povahové rysy z nohou, ale jak ukazuje řada amerických a britských výzkumů, zajímavé a hodné zkoumání to je.

Ke zkoumání nepotřebujete žádné přístroje, pouze vaše oči a ruce. Důležité jsou tři oblasti - pata, klenba a bříška prstů.

Zaostřeno na palec

Vysoké sebevědomí se promítá do velkého palce. Jestliže je na něm ještě zarostlý nehet, míváte sklony k přehánění a nedokážete si nic odepřít (hlavně ne nákupy a večírky).

Podívejte na bříško pod palcem

Tato oblast je místem vašeho citového života. Objevuje-li se na bříšku ztvrdlá kůže, řídíte se hlavně rozumem. Když je pod ním vodorovná rýha, asi budete nešťastná.

Pata špička, pata špička

Lidé, kteří mají širokou patu, si umí jít za svým a problémy je moc nerozházejí, většinou se jim postaví čelem. Druhým protipólem je nápadně úzká pata, která ukazuje, že nejste moc průbojná osoba a často o sobě pochybujete.

Pod vysokou klenbou

Samostatné bytosti mívají vysoké klenby. Tito lidé chtějí žít po svém. Jestliže se dostanou do průšvihu, o pomoc nestojí, vše zvládnou sami.

Dlouhé chodidlo

Prsty jsou těsně jeden vedle druhého a vytváří dojem dlouhého chodidla. Lidé s tímto typem bývají introverti a samotáři. Zároveň jsou ale velmi náladoví a mají řadu tajemství.

Tajemství malíčku

Lidem, kteří nemohou svůj malíček vychýlit, se přičítá spolehlivost a věrnost. Mají všechno pečlivě naplánované, což jim dodává pocit bezpečí. Bývají skvělými partnery pro život. Ti, kterým naopak malíček vychýlit jde, jsou od přírody dobrodruzi. Bojí se rutiny a stále hledají něco nového. Všechno je rychle znudí, a proto dělají i ty nejméně pravděpodobné věci. Ti, kteří mají malíček je úplně stranou, to jsou rebelové, kteří dělají vše podle sebe. Musí být za každou cenu po jejich. Mají sklony k nečekanému chování.

Pozor, blíží se nám čas otevřených bot. Nezapomeňte zvláště teď věnovat nohám zvýšenou pozornost.

Video placeholde

Doporučujeme

Načíst další články