Tipy slavných krásek na lepší spánek. Co dělají před usnutím?

Díky dobrému spánku si lépe pamatujeme, zbavujeme se vrásek a kruhů pod očima, hubneme a cítíme se dobře. Slavné ženy si všechna tato pozitiva uvědomují, a tak spánku a rituálům před usnutím věnují patřičnou pozornost. Pokud jste se spánkem na štíru a nemůžete večer zabrat, možná najdete pomoc v jejich radách.

Na mobilu svítí jedna hodina v noci a vy stále koukáte do stropu. Naplánovala jste víkend, popřemýšlela o problémech kamarádky i o tom, co budete vařit. A spánek stále nic. Ať už jsou to starosti v práci, následek pandemie, během které se u většiny z nás spánkové návyky dost zhoršily, nebo roztěkaná mysl, spánek potřebujeme. Protože přináší zdraví, krásu a energii. Proto rady, jak lépe usnout a spát, nejsou nikdy na škodu. I slavné ženy ví, jaké benefity jim spánek přináší. Tady jsou jejich tipy na lepší usínání. Za zkoušku nic nedáte, maximálně se dobře vyspíte.

TIP NA VIDEO: Jak rychle usnout

Ashley Graham: Telefon pryč

Podle rady zakladatelky blogu Huffington Post a expertky na spánek Ariany Huffington, modelka přesunula telefon ze své ložnice jinam. „Nechávám ho v koupelně. Mobil na nočním stolku pro mě znamenal opravdový problém. Sociální média před spaním už nepoužívám. Neskutečně to pomáhá mojí mysli.“ Víme to, mobil musí pryč.

Loading