Proč nechce vážný vztah? Býci čekají na důvěru, Kozoroh na jasný impulz | Ženy.cz
 


Proč nechce vážný vztah? Býci čekají na důvěru, Kozoroh na jasný impulz

19. května 2019 • 06:00
 • Proč nechce vážný vztah? Býci čekají na důvěru, Kozoroh na jasný impulz

  Navázat smysluplný a dlouhodobý vztah nebývá tak snadné. Někdy je na začátku obava, která od něčeho vážnějšího odrazuje. Jaké obavy to jsou a proč máte pocit, že se vaše láska nechce vázat? Čeho se bojí? Podívejte se, co o tom říkají planety a hvězdy.

  Beran

  Berani jsou od přírody velmi opatrní, pokud jde o vztahy. I když vzrušení je pro ně důležité, Beran nesnáší, když se na něj tlačí. Pokud mají pocit, že případný vztah není jejich nápad, začnou se bránit. Jakmile ale mají pocit, že hybatelé jsou oni a rozhodnou se pro vztah, budou vás milovat celým svým srdcem. Vztah s nimi bude zábavný a plný aktivit. Dejte mu čas, aby zpracoval to, co cítí. A hlavně ho netlačte do kouta!

 • Býk

  Býci potřebují vedle sebe člověka, který je jim oddaný a před kterým se nebudou stydět odkrýt svoje slabá místa. Ze začátku jim tedy trvá poměrně dlouho, než začnou svému protějšku jeho city věřit. Pokud si Býci nejsou jistí tím, že jim to můžete nabídnout, může je to zbrzdit. Býci milují svůj život a zejména stabilitu, bez níž nemůžou a nechtějí navázat vážný vztah.

 • Blíženci

  Blíženci mívají problém s tím, že se velmi často nedokážou rozhodnout, který z potenciálních vztahů je lepší. Situaci, kdy si musí vybrat, doslova nesnášejí. Blíženci se mohou jevit jako nejsladší a nejzajímavější lidé, s nimiž jste se kdy setkali, ovšem mají i svou temnou stránku. Velmi často pochybují a obávají se, že to, co prožívají, není skutečná láska. Bojí se také, že budou chyceni do pasti a že ztratí svobodu.

 • Rak

  Raci se musí cítit ve vztahu bezpečně, teprve pak se zcela otevřou a dají vám slib, po kterém toužíte. Raci jsou citliví, když cítí z vaší strany lásku a péči. Mívají často strach z toho, že budou zklamaní, proto se zdráhají slibovat něco velmi brzo. Potřebují delší čas, aby vás skutečně poznali, tak jim ho dopřejte a zahrňte je bezpečím a láskou. Možná je dobré začít jen s přátelstvím, ze kterého vznikne láska.

 • Lev

  Lev muž potřebuje inspirující polovičku. Když ji nemá, není spokojen. Lev je od přírody zábavný, veselý a kreativní, takže totéž očekává i z vaší strany. Může trvat dlouho, než se cítí spokojen. Až bude, neudržíte ho na uzdě a oddá se vám naprosto celý. Lev je vášnivý, když se pokouší navázat vztah, může být i koketní, což může mást. Ale je to proto, že opravdu chce, abyste se cítili dobře a byli šťastní.

 • Panna

  Panny jsou přímé a nesnášejí žádné hry. Snaží se otevřeně vyjadřovat svou náklonnost a očekávají, že tahle otevřenost bude oceněná. Pokud není, jsou zdrženlivé a můžou se také stydět. Jejich milostné projevy bývají jiné a méně okázalé, než mívají jiná znamení. Obvykle za ně mluví činy, mluvení o pocitech je pro ně náročné.

 • Váhy

  Lidé narození ve znamení Vah bývají nestálí a lítají tak trochu v oblacích, pokud jde o vztahy. Velmi často nechtějí žádný vztah, protože pro ně není dokonalý. Vždy se budou snažit nalézt rovnováhu, a pokud ji nenajdou, nic od nich nečekejte. Mívají rádi krásný obal, a pokud nebudete splňovat jejich představy o tom, jak byste měli vypadat, nebudou v ničem pokračovat.

 • Štír

  Pokud vám ještě Štír nenabídl něco vážnějšího, je to proto, že nevěří ve vaši plnou oddanost. Když vám něco slíbí, vždy to dodrží a zároveň totéž bude vyžadovat od vás. Pro Štíra je klíčem k vážnému vztahu důvěra. Na té chce stavět a bez ní nebude nic budovat. Je jedním z nejzvláštnějších znamení, s nimiž jste se kdy setkali, a jeho zvláštnosti může být těžké někdy pochopit.

 • Střelec

  Střelci milují svobodu, zábavu a dobrodružství. Velmi často se chtějí „jen“ scházet, ale vážnější vztah dlouho nepotřebují. Střelci chtějí prožívat všechno jako poprvé a od života očekávají co nejvíc. Randění se Střelcem je fajn, pokud nebudete toužit po nějaké změně, která by ovlivnila jeho osobní svobodu. Střelec chce prozkoumávat a užívat si. Hodně dlouho trvá, než i on zatouží po něčem trvalejším.

 • Kozoroh

  Kozorozi potřebují praktické důvody, proč by měli udělat ve vztahu vážný krok. Potřebují cítit silné zakotvení a pocit, že případný vztah bude dlouhodobý a že bude fungovat. Jakékoli pochybnosti ho okamžitě vrátí zpět na zem. Kozoroh vždy hledá stabilitu a solidnost ve všem, co dělá nebo co očekává. Naprosto zásadní je pro něj důvěra. Ta spočívá hlavně v zabezpečení praktických a fyzických potřeb. Můžete si být také jistí, že Kozoroh nesnáší náhlé změny a impulzivní činy.

 • Vodnář

  Vodnáři často bojují s důvěrou ke své drahé polovičce. S nimi musíte o svých pocitech mluvit a co nejochotněji se jim otevřít. Vodnáři pochopí i každý náznak a můžete je velmi snadno zranit. Pokud nemáte zájem o vážný vztah, můžou se zablokovat a zcela se uzavřít. Vodnáři bývají také snílci, takže jim nesmíte bránit v uskutečňování jejich vizí. Zvyknout si taky budete muset na jejich roztržitost a netrpělivost, teprve pak se možná rozhoupou.

 • Ryby

  Ryby čekají na pohádku. Jsou nejsentimentálnější ze všech znamení a nesnášejí, když se jim něco přikazuje. To na ně neplatí, a pokud to děláte, nečekejte, že s vámi budou chtít mít něco společného. Velmi často se lidé narození v tomto znamení zaobírají minulostí a vztahy, které jim nevyšly, takže i proto se můžou držet zpátky. Dobře taky znají hodnotu všech pocitů, které prožívají.

Autor: aši
Klíčová slova:  vztahyláskahoroskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy