14 věcí, které ženy milují, ale stydí se za ně

Nemusí každý vědět, že ujíždíte na čokoládových bonbonech, milujete romantické novely a zpíváte ve sprše. Jak vám to ale dělá radost a cítíte se při tom šťastná a uvolněná. Ale přiznat to nahlas, to ne. Každá z nás má své „guilty pleasure“. Porušíme pravidla a užíváme si své malé hříchy. A tyhle máme společné. Souhlasíte?

Každý si někdy rád zahřeší, spí až do oběda, zblajzne celou tabulku čokolády na posezení, sleduje jedno zvířecí zábavné video za druhým..., každá si najdeme ty své a bez nich se necítíme úplné. Čas od času si je potřebujeme dopřát. Sigmund Freud šel dokonce tak daleko a říká, že lidské bytosti jsou motivovány a ovládány jednou věcí, svým "id", čistým libidem, které usiluje o uspokojení tužeb. A ty se u každého liší, ale pro pohlaví bývají podobná. Magazín The Talko provedl výzkum mezi svými čtenářkami a na těchto čtrnácti se všechny shodly. My můžeme jen souhlasit. A co vy, najdete si mezi nimi to své nevinné potěšení?

14. Opalování (bez koupání)

Slunce poskytuje velké množství vitaminu D, které přispívá k vašemu štěstí. Studie ukazují, že ti, kteří mají nedostatek slunce, jsou chronicky unavení a nešťastní. Ženy mají rády opalování; na terase, na plážích, na balkonech, zkrátka kdekoliv. A nejraději bez plavek. A že nás může někdo vidět nahé, to nám je v tuto chvíli jedno. Chceme být dokonale opálené.

13. Sledování TV reality show

O nic tam pořádně nejde, žádný posun nám to v životě nepřinese, a stejně sledujeme další a další díl. Potřebujeme si totiž potvrdit, že ten náš život není zas až tak špatný. Na jaké ujíždíte vy? Sledujete klan Kardashianek, Robinsonův ostrov, vaříte podle celebrit, stavíte domy pro chudé...?

12. Spánek

V týdnu vzorně pracujete od devíti do pěti, zvládáte posilovnu, nákupy, telefonní hovory s mámou a když přijde víkend, chcete využít každou minutu. Přesto vstáváte v 11:30 a je vám božsky, prospané dopoledne, válení v posteli. Jen si spánek užijte, je dobrý pro zdraví, náladu a pleť.

11. Sledování YouTube videí – těch šílených

Všichni mají momenty slabosti. Každodenní stresy, hrozné dny, boje se svými přáteli, spolupracovníky. Chceme to vidět, chceme se díky nim cítit lépe, krásněji, inteligentněji. Tolik šílených videí. Jak rozkliknete jedno, už nejde přestat. YouTube poskytuje svůj vlastní typ terapie, což je pro masy extrémně oblíbené.