Otestujte se: Vyberte si medvídka a zjistěte, co skrýváte i sami před sebou | Ženy.cz
 


Otestujte se: Vyberte si medvídka a zjistěte, co skrýváte i sami před sebou

13. ledna 2019 • 06:00
 • Otestujte se: Vyberte si medvídka a zjistěte, co skrýváte i sami před sebou

  Plyšový medvídek je jednou z nejmilejších hraček. A leckdo si svého plyšáka z dětství schovává na památku i v dospělosti. Jaký medvídek se líbí vám? Obyčejný, měkoučký a chlupatý, pletený... víte, že prozradí to, co tajíte i sami před sebou? Vyberete si jednoho a poznejte, co skrýváte před svým okolím i před sebou.

   1.

  1 1 Autor: archiv

  Je jedno, jestli se vám momentálně daří, nebo ne. Rádi byste žili v luxusu, i když jím často okázale pohrdáte a podobné medvídky byste prezentovali „ironicky“.  Víte, že je zdravější své touhy si poctivě přiznat než je v sobě dusit.

 • 2.

   

  2 2 Autor: archiv

  Pokud vás někdo zastihne s knihou, bude to určitě hodnotná literatura, pokud si kupujete roztomilou drobnost, zdůvodníte si to touhou mít designovou věc.  Ruku na srdce, nejste trošku, malinko snob?

 • 3.

  3 3 Autor: archiv

  Život je někdy tvrdý, a i když bojujete, někdy máte chuť přetáhnout si peřinu přes hlavu a před celým světem se schovat. Nebojte se říct si svým nejbližším o pomoc.

 • 4.

   

   

  4 4 Autor: archiv

  Váš život není tak dobrodružný, jak byste si představovali, očekávání zaostávají za realitou a na změnu nemáte dost kuráže. Zkuste začít malými krůčky, a tak se přiblížit k vytouženému cíli.

 • 5.

  5 5 Autor: archiv

  Roztomilé. Možná byste tohohle medvěda nikomu neukázali a cukrovou vatu ochutnáváte jen pod záminkou, že musíte zkusit, jestli je pro děti dost kvalitní. Dopřejte si i tyhle „zakázané radosti“.

 • 6.

  6 6 Autor: archiv

  No, trošinku pozér, že ano?  Když už medvídka, tak děsivého, aby vám to nekazilo image cynika.  Uvolněte se trochu. Pokud je vám víc než 16, nemusíte za každou cenu předstírat, že v černé kůži i spíte.

Autor: red
Klíčová slova:  zábavatest osobnostimedvídek
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy