.

. Zdroj: iStock.com

Horoskop 2019: Co čeká jednotlivá znamení podle Martiny Boháčové?

Co čeká vaše znamení v nadcházejícím roce? Budou při vás stát hvězdy v oblasti podnikání, vztahů nebo zdraví? Kdo se může směle vrhnout do nových plánů a koho čekají překážky? Najděte si své znamení a přečtěte si, co čeká podle astroložky Martiny Boháčové právě vás!

Beran

Podle hvězd by se v následujícím roce mělo Beranům dařit. Jestli to bude v práci, nebo v lásce, to vám Martina Boháčová prozradí v tomto článku:

Býk

Býky čeká v roce 2019 dost papírování a vyřizování. Jaké oblasti se to bude týkat a jak budou úspěšní? Čtěte zde:

Blíženci

Blížence čeká rok vztahů. Jestli přinesou štěstí a radost, nebo to bude naopak, to už se dozvíte v následujícím textu:

Rak

V roce 2019 budou Raci potřebovat pevné nervy, a to především v práci. Co se bude měnit a na co si dát pozor, to vám prozradí Martina Boháčová v tomto článku:

Lev

Rok 2019 Lvům přeje. Konečně budou moci naplno projevit svoji kreativitu – jestli to bude v práci, nebo ve vztazích, to se dozvíte zde:

Panna

Panny čeká v roce 2019 spousta řešení a dobrých změn v jedné důležité oblasti života. Ve které? Dozvíte se v tomto článku:

Váhy

Také Váhy čeká rok, ve kterém budou neustále něco vyřizovat. V jaké oblasti? Jak na tom budou v práci a co se týče vztahů? I pro Váhy má Martina Boháčová předpověď na rok 2019!

Štír

Štírům hvězdy v následujícím roce opravdu přejí. Jestli mají začínat nové vztahy, nebo kariéru, to se dočtete zde:

Střelec

V roce 2019 prochází Jupiter vaším znamením. A protože je Jupiter vládnoucí planeta Střelců, znamená to dobré zprávy. Na co se vrhnout nejdříve? Podívejte se na předpověď pro Střelce:

Kozoroh

Co čeká v roce 2019 Kozoroha? Na co by si měl dát pozor? Jsou všechny věci takové, jak vypadají? Více pro vás má astroložka Martina Boháčová v následujícím článku:

Vodnář

Vodnáře čeká rok nových známostí. Mají mu přinést radost a užitek, nebo to má být naopak? To se dočtete zde:

Ryby

Také Ryby se mohou v následujícím roce chytit dobré vlny a přinést si do života více radosti. V jaké oblasti? Prozradíme v tomto článku:

Doporučujeme

Načíst další články