Knihy plné příběhů, které vaši hlavu a duši nenechají v klidu

Potřebujeme slyšet, že někdo zažívá podobnou situaci jako my. Někdy chceme poradit nebo najít jiný úhel pohledu. Potřebujeme vzory a odpovědi, bavit se, žasnout nebo být někým jiným. A s tím vším nám často pomáhají knihy. Které nás v redakci nadchly a které příběhy vás nenechají chladnou?

Jak mi tajemství změnilo život – Rhonda Byrne

Jak mi tajemství změnilo život, Euromedia, 259 Kč

Kniha navazuje na veleúspěšnou knihu Rhondy Byrne Tajemství, která ovlivnila miliony lidí na světě. A proto se rozhodla sepsat ty nejsilnější a nejvíc povzbuzující příběhy ze života, které ukazují, jaké má Tajemství moc. Příběhy vybrala z příspěvků lidí, které jí po desetiletí chodily jako reakce na její první knihu. Čtenáři se svěřují s tím, jak jim kniha doslova změnila život. Díky ní se v životě lépe poprali s nástrahami v oblastech zdraví, práce, rodiny a partnerských vztahů. Každý ze čtenářských příběhů je velmi autentický a prožitý a možná se s některým z nich budete sami identifikovat.

Úryvek z knihy:

„Když už jsem si říkal, že horší to být nemůže, ještě se to zhoršilo, to dá rozum; přesunuli mě do jiného města a v novém místě a městě jsem strávil bezpochyby nejtěžší rok svého dospělého života. Po fyzické stránce zápasení se vše zlepšovalo, ale na duši jsem byl poražený. Neměl jsem před sebou žádné cíle, jen jsem se nechával ovládat životem. Díval jsem se na zprávy a byl v depresi. Šel jsem do tělocvičny a byl jsem v depresi. Posedával jsem a popíjel s kluky po nocích a budil se v ještě větší depresi. Můj svět ovládla negativita. Začal jsem mít každou noc špatné sny a hrozilo mi, že mě z mého vysněného místa vyhodí.“