...

... Zdroj: iStock.com

Numerologie lásky: Vypočítejte si, jak se k sobě s partnerem hodíte!

Numerologie nám může kromě jiných věcí prozradit i to, jestli jste byli s partnerem stvořeni jeden pro druhého. Stačí znát číslo cesty osudu a číslo partnera a dozvíte se, jestli jste spřízněné duše, nebo byste raději měli jít každý svou cestou. 

Jaké číslo je to vaše?

Číslo cesty osudu ukazuje směr, který hledáte a kterým byste se měli vydat. Cesta osudu, životní cesta, vám pomáhá přiblížit se k vašemu cíli, dosáhnout ho a zcela naplnit. Nejprve si ho musíte vypočítat. Řekněme, že jste se narodili 17. 8. 1983. Sečtěte všechna čísla, která jsou v datu obsažená. 1+7+8+1+9+8+3 = 36, 3+6=9. Vaše číslo cesty osudu je číslo 9.

Pokračování 2 / 10

Číslo 1

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Jste rodilí vůdci, jedinci, kteří se chtějí vždy dostat na vrchol. Těší vás, že vás chtějí ostatní následovat. Je pro vás důležité stanovit si nějaký cíl stejně jako dosažení těchto cílů. Jste vždy ochotní dát ze sebe to nejlepší, abyste mohli jít příkladem. I ve vztazích musíte být vždy číslo jedna!

Slabé stránky: Egoismus a tvrdohlavost mohou vést k častým rozpadům vztahů.

Čísla, která se k vám hodí: 2, 6, 9 – tito lidé vám mohou poskytnout stabilitu a prostor, které potřebujete ke štěstí.

Pokračování 3 / 10

Číslo 2

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Jste zprostředkovatelem, rádi spolupracujete s ostatními. Jste nejlepší přítel a také milovník, žijete pro vztahy. Vždy myslíte na druhé a jste velmi štědří. Jste ochotni jim obětovat spoustu svého času. Jste takovým sociálním motýlem, který létá od jednoho k druhému, abyste se ujistili, že jsou v pořádku a nic jim nechybí.

Slabé stránky: Někdy se až moc snažíte zalíbit ostatním, což vás může vyčerpávat. Žonglování s vaším časem mezi těmi, kteří potřebují pomoc, může způsobit, že zapomenete na ty nejbližší.

Čísla, která se k vám hodí: 1, 4 a 8 – tito lidí mají sílu, která vám ukáže směr a udrží vás na správné cestě.

Pokračování 4 / 10

Číslo 3

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Inspirujete své okolí, spojujete v sobě odvahu jedničky a prozíravost dvojky. Komunikace je klíčem k vašemu úspěchu. Vaše schopnost sdílet svoje znalosti se světem je nepochybně vaším největším přínosem. Musíte neustále mluvit a potřebujete partnera, který umí poslouchat.

Slabé stránky: Někdy můžete mluvit tak moc, že vás druhý přestane záměrně poslouchat. Občas se zastavte a mlčte.

Čísla, která se k vám hodí: 5, 7 a 9 – tito lidé rádi komunikují, obvykle taky rádi naslouchají a jsou plní dobrodružných zážitků, které s vámi budou sdílet.

Pokračování 5 / 10

Číslo 4

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Stabilita je vaše motto. Můžete být doslova skálou ve vztahu a jste schopni zajistit bezpečí domova i financí. Jste rádi, když mohou ostatní organizovat věci za vás, ovšem za předpokladu, že je cesta stabilní a má pevný směr.

Slabé stránky: Někdy jste moc praktičtí a chcete mít vše zorganizované. Chtělo by to flexibilitu a méně lpění na detailech. Díky tomu nebude váš život tak nudný.

Čísla, která se k vám hodí: 2, 6 a 8 – tyto osoby mají pochopení pro vaše plány i organizování života, ale dají vám navíc rovnováhu, po které toužíte.

Pokračování 6 / 10

Číslo 5

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Jste dobrodruh a potřebujete ve svých vztazích stimulaci a vášeň. Svoboda je pro vás prioritní, musíte dělat to, co vás baví, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Vaše energie je jako vichřice, která může lehce zamést partnera pryč od vás. Vaše touha po životě a věcech, které vás zajímají, jsou nakažlivé a přitažlivé pro ostatní.

Slabé stránky: Jakmile váš vztah trvá delší dobu, hrozí nuda, kterou nesnášíte, takže největší výzvou je pro vás hledat nové impulsy. Nemáte-li v životě kotvu, může být váš život chaotický.

Čísla, která se k vám hodí: 3, 6 a 7 – tito lidé vás uzemní a zároveň vám poskytnou trochu koření, které potřebujete k tomu, abyste byli spokojení.

Pokračování 7 / 10

Číslo 6

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Zodpovědnost a soucit jsou vaše nejpozoruhodnější rysy, jste chápaví a láskyplní partneři. Milujete rodinu a děti, láska a sexualita jsou pro vás velmi důležité. Rádi přebíráte odpovědnost za rodinu a společnost. Upřednostňujete klidný život.

Slabé stránky: Můžete mít tendenci až moc kontrolovat své blízké, což je cesta do pekla. Neustálé sledování může ostatní dusit.

Čísla, která se k vám hodí: 1, 4 a 5 – tito lidé vám poskytnou perfektní prostředí pro váš osobní rozvoj.

Pokračování 8 / 10

Číslo 7

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Jste intuitivní, tajemní a intelektuálně založení. Můžete být hlubokými mysliteli, kteří vždy hledají skutečný smysl života. Vaše vztahy mohou mít kořeny v minulosti a často budete hledat spřízněné duše, než abyste se oddávali krátkodobým vztahům bez perspektivy.

Slabé stránky: Vaším hlavním problémem je neustálé přemýšlení o nejistotách. Až moc času věnujete tomu, co by se mohlo pokazit, a to ještě dřív, než to začne.

Čísla, která se k vám hodí: 3, 5 a 8 – tito lidé vám budou dávat neustále nějaké vzrušující impulzy a nedovolí vám, abyste se ztratili ve svých vlastních myšlenkách.

Pokračování 9 / 10

Číslo 8

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Jsou pro vás důležité pravda a spravedlnost. Úspěch je pro vás důležitý nejen v práci, ale i ve vztazích. Máte respekt k autoritám, takže velmi často hledáte partnery, kteří nosí uniformy nebo jsou u moci.

Slabé stránky: Míváte problémy se sebekontrolou a žárlivostí. Ty se můžou stát důvodem k rozpadu vztahu.

Čísla, která se k vám hodí: 2, 4 a 7 – tito lidé vám poskytnou ideální základnu pro vaše budoucí plány.

Pokračování 10 / 10

Číslo 9

...
... | Zdroj: iStock

Silné stránky: Vaše láskyplná a velkorysá povaha z vás dělá týmového hráče vhodného pro rodinu a lásku. Vy chcete zažívat bezmeznou lásku k lidem a celému světu. Vždy podáte jako první pomocnou ruku.

Slabé stránky: Někdy se těžko odpoutáváte od minulosti a vracíte se do starých vztahů a bolestí. Soustřeďte energii na to, co chcete teď, a nenechte si ujít nové příležitosti ke štěstí.

Čísla, která se k vám hodí: 1, 3 a 9 – tito lidé vám poskytnou lásku a sílu, abyste nemuseli pochybovat o budoucnosti.