Buď fit s Dietou: Jak při hubnutí udržet motivaci?

Zatímco se účastnice našeho projektu Buď fit s Dietou snaží splnit si své cíle, možná podobně bojujete i vy sami. Inspirujte se našimi „holkami z Diety“ a každoroční kampaní společnosti The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan s názvem HUBEN, měsíc ztracených kil!

Nejtěžší je…

Začít. Opravdu se odhodlat se sebou něco dělat. „Menší krize pak mohou přijít kdykoli – chuť na něco sladkého, alkohol, oslavy atd. Platí ale, že po delší době (2–4 týdny) si při správně nastaveném režimu tělo zvykne a pravidla většinou zvládne dodržovat,“ vysvětluje Ing. Lukáš Vrána, výživový poradce The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

TIP NA VIDEO: Výživový odborník v podcastu Restart časopisu Dieta vysvětluje, jak je při hubnutí důležitá motivace

„Motivace je pro každého jiná, protože každý startujeme odjinud a běžíme svůj vlastní závod. Někdo chce vyrýsovat postavu, jiný řeší zdraví a další to, aby stíhal svoje děti. Takže univerzální rada je: najděte si opravdový důvod, pro který jste ochotni změnu podstoupit. Vzpomeňte si na něj pokaždé, když trochu klopýtnete. Nikdy není problémem se vrátit, pokud pravidla porušíte. Počítá se to, co děláte 90 % času, ne drobnosti kolem. Berte změny ve svém životě jako trvalé,“ radí Vrána.

Jako motivace v průběhu snažení pak skvěle funguje pohled zpátky. „Pokud za týden ztratí klient třeba jen 1 kg, tak to pro něj většinou moc neznamená. Ale za 2 měsíce, když procházíme výsledky, to může být třeba 8–10 kg, a to je už podstatný rozdíl. Každý pak vidí, že to, co dělá, dává smysl,“ dodává odborník.

Huben 2022 – Týden hubnutí ZDARMA s The 1:1 Diet

Za vaše úsilí vás odměníme týdnem hubnutí ZDARMA. Jak vám zaručíme úspěch? Spoléháme na naše 3P: PORADCE – bude vaším mentorem, rádcem a provede vás programem The 1:1 Diet. PLÁN – je komplexní a sestavený na míru každému klientovi. PRODUKTY – jsou velice chutné a nutričně vyvážené s rychlou a snadnou přípravou.

Jdete do toho? Registrujte se od 1. 4. do 30. 4. 2022 do výzvy Huben na www.one2onediet.cz

Huben 2022 – Měsíc ztracených kil s The 1:1 Diet. Jak to funguje?

Jak se daří udržet motivaci třem účastnicím projektu Buď fit s Dietou? To se dozvíte v dalších kapitolách. >>>