„Chci zase zapnout kombinézu na motorku!“ Tři ženy na cestě k životní proměně

Abych stačila synovi, abych zapnula kombinézu na motorku, abych se cítila dobře a měla se ráda taková, jaká jsem. To jsou jen některé z důvodů tří žen, které se letos rozhodly zúčastnit projektu Buď fit s Dietou a proměnit svůj životní styl. Seznamte se: toto jsou Nicole, Táňa a Marie!

Pokud sledujete sociální sítě časopisu Dieta, už jste je nejspíš zaznamenali a nyní vám je konečně představujeme. Seznamte se s Nicole, Táťánou a Marií, účastnicemi projektu Buď fit s Dietou, kterým budeme v průběhu letošního roku měnit život. Co je letos čeká?

Úvodní focení a seznámení s naším týmem už mají za sebou, stejně jako první ze čtyř workshopů. Na něm se Nicole, Táňa a Marie potkaly v první řadě s Ing. Lukášem Vránou, výživovým specialistou a školitelem programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Právě hubnutím pod jeho odborným dohledem (respektive v případě Marie pod dohledem výživové poradkyně Hany Kinštové, blíž jejímu bydlišti) totiž jejich restart začíná. Na konci ledna se všechny tři poprvé dostavily k Lukášovi (včetně Marie) na vstupní konzultaci, kde probíhalo měření, vážení a hlavně zařazení do příslušného kroku The 1:1 Diet, a to podle toho, kolik chtějí zhubnout a jaké jsou jejich cíle, a dle zdravotního stavu. Následně všechny obdržely svoje stravovací plány a příštích několik měsíců je čekají pravidelné týdenní kontroly, jestli všechno běží, jak má.

Účastnice projektu Buď fit s Dietou 2022.

Ale zpátky k prvnímu workshopu na téma Super tělo. Celý den probíhal v příjemném prostředí spa hotelu Volcano Complex, kterému tímto děkujeme za bezvadnou péči o naše tři účastnice i celý tým. Jako první byla na programu přednáška Lukáše Vrány. Pokud se u vás slovo přednáška automaticky asociuje se slovem nuda, pak jste rozhodně nikdy neslyšeli Lukáše probírat vše, co je třeba vědět o výživě, hubnutí a zdravém stravování. Atmosféra byla více než přátelská a Nicole, Táňa a Marie se do Lukášova výkladu plynule zapojovaly záludnými dotazy, takže o smích rozhodně nouze nebyla.

Huben 2022 – Týden hubnutí ZDARMA s The 1:1 Diet

Za vaše úsilí vás odměníme týdnem hubnutí ZDARMA. Jak vám zaručíme úspěch? Spoléháme na naše 3P: PORADCE – bude vaším mentorem, rádcem a provede vás programem The 1:1 Diet. PLÁN – je komplexní a sestavený na míru každému klientovi. PRODUKTY – jsou velice chutné a nutričně vyvážené s rychlou a snadnou přípravou.

Jdete do toho? Registrujte se od 1. 4. do 30. 4. 2022 do výzvy Huben na www.one2onediet.cz

Pohoda panovala i při odpoledním setkání se zpěvačkou, herečkou a pedagožkou Lindou Finkovou, která patří mezi spokojené klientky The 1:1 Diet, takže s námi s humorem sobě vlastním probrala svoje zkušenosti nejen s tímto typem hubnutí. Posledním oficiálním bodem programu pak byl hodinový workshop s psycholožkou Laurou Janáčkovou, se kterou mohly naše účastnice probrat nejen otázky sebevědomí a motivace, ale v podstatě cokoli, co je aktuálně trápí. Jako třešnička na dortu pak na ně čekala příjemná relaxační masáž.

První kolo proměny životního stylu jsme tedy úspěšně absolvovali. Nicole, Táňa a Marie teď mají před sebou několik týdnů hubnutí, po němž začnou plynule přecházet na nový způsob stravování, s nímž jim budeme pomáhat na dalším workshopu, tentokrát na téma Super vaření. Držte jim palce, protože my jim je rozhodně držíme. A nezapomeňte sledovat naše profily na Facebooku a Instagramu, kde se můžete těšit na spoustu bonusových materiálů.

S účastnicemi letošního ročníku Buď fit s Dietou se můžete seznámit v následujících kapitolách. >>>