Akce v březnu. Ve víru festivalů, které vám otevřou nové cesty

Je čas opustit teplo domova a vyrazit slunci a březnovým akcím naproti. Je potřeba provětrat šatník, najet na zdravější jídelníček, oslavit nová alba kapel a jít vstříc pouličním marketům. A co vás tenhle měsíc zláká? Vybírejte.

Vzletná: Nový Prostor pro módu a materiál

Kdy? 2. 3. a 3. 3. 2019 10:00–21:00

Kde? Milady Horákové 56, Praha

Vzletná: Nový Prostor pro módu a materiál

Přijďte se naladit na jaro a stylově se zbavit jarně-letních věcí, které máte ve skříni navíc. Určitě máte například šaty, které vám nikdy pořádně nesedly. A najde se alespoň jedna košile, která není ve vašich barvách. Zdědila jste sukni, která není váš styl? To všechno napravíme společně 3. března ve Vzletné na Praze 7, kam můžete donést 7 kousků krásných věcí a třeba něco padne do oka vám.

JAK TENTO SWAP FUNGUJE

Přinesete maximálně 7 krásných oblečení na nadcházející jarní sezonu. Odnést si můžete také max. 7 kusů, co potřebujete nebo se vám líbí, ZDARMA. Na tento swap přijímáme opět pouze OBLEČENÍ krásné kousky, DÁMSKÉ, PÁNSKÉ, DĚTSKÉ NA JARO A LÉTO. Mějte na paměti, že je třeba nosit pouze věci ve skvělém stavu, jen ty od vás můžeme vzít. Neuškodí přečíst si Zásady ostříleného swapera, protože ten prostě ví.