30 originálních dárků pro kamarádku, za které nedáte víc než 300 Kč

Nejen ke Štědrému dni patří vánoční nadílka, také během adventu zažíváme řadu setkání, kdy se sluší přinést aspoň malý dárek. 

Dárek pro kamarádku je specifická disciplína. Teoreticky není tak složité vymyslet, co by si vaše blízká přála (dost často něco, co byste pořídila i sama sobě). Na druhou stranu je to kategorie, do níž nechceme zase tolik investovat, protože ty hlavní nákupy si pro sebe zabírá rodina. A co teprve, když je před námi večírek, kde se kamarádek sejde více, že?

Právě proto zde dnes najdete inspiraci na dárky pro kamarádku do 300 Kč. Ale pozor, nejde o žádné hlouposti či laciné tretky. V následující galerii najdete pečlivě vybranou kompilaci dárků, které v sobě mají nápad, často za nimi stojí originální lokální značky a také jsou z kategorie těch, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Jsou mezi nimi hodně aktuální knihy, předměty každodenní potřeby, které šetří přírodu, kosmetika, kterou prostě nelze nevypotřebovat, i drobnosti s vánočním poselstvím, jimiž se hodí podarovat celou skupinku kamarádek.

30 tipů na vánoční dárky pro kamarádku najdete ve fotogalerii.