Našli jsme pro vás: 20 vánočních sukní pro večírky i Štědrý den

Pojem vánoční svetr se v módní terminologii už ustálil, my máme však tušení, že vánoční sukně půjde v jeho šlépějích. Už máte tu svou?

Trendu vánočních sukní hodně pomohla i vévodkyně Kate, která loni na tradiční vánoční večírek v Kensingtonském paláci oblékla černý cardigan a černé kozačky s červenou tartanovou sukní, čímž položila základ dokonalému outfitu pro sváteční dny.

Protože je však kostka obecně velkým trendem, který si nadto přivlastnil už podzim, jsou letošní „vánoční“ sukně o něco okázalejší a zdobnější. Základem je midi délka v kombinaci s plisé, které může mít metalický nebo sametový finiš. Anebo dáte přednost záplavě flitrů a volánů? Minimalistický satén má rovněž co nabídnout, obzvlášť v kombinaci se sněhově bílou nebo jasně červenou barvou.

Vánoční sukně je skvělá v tom, že i když je sama o sobě výrazná, stačí k ní jen černý rolák nebo jednoduchý top nebo (pro ležérnější dojem) svetr s nadýchanými rukávy. Na jakémkoli večírku či při slavnostní večeři dodržíte dress code a přitom si ponecháte i trochu té potřebné nenucenosti.

Kde právě teď koupíte stylovou vánoční sukni? Podívejte se do fotogalerie.