30 nejkrásnějších červených dárků pod stromeček. Inspirujte se!

Ještě chvíli můžete nákupy vánočních dárků oddalovat, ale do nekonečna to nejde. Listopad můžete ještě věnovat čerpání inspirace, v prosinci už by to chtělo přejít do akce. Přinášíme vám proto tipy na nejkrásnější červené dárky, které potěší každou maminku, manželku, dceru, sestru i kamarádku. 

Červená barva je symbolem Vánoc, a tak jsme pro vás připravily tipy právě na červené dárky. Náš výběr potěší milovnice módy, kosmetiky, designu i technické typy.

V případě, že hledáte dárky ve vyšší cenové relaci, může být tím pravým vlněný kabát od české designérky, niché parfém nebo náramek pro štěstí s malinkým briliantem. To jsou dárky, které se pohybují v řádu několika tisíc.

Zlatou střední cestou můžou být kožený pásek, designový polštářek, instantní fotoaparát, spodní prádlo, sluchátka nebo třeba kvalitní neslíbatelná rtěnka.

Nezapomněly jsme samozřejmě ani na drobné dárky, které si dáváte třeba s kamarádkami. Ty určitě potěší vonná svíčka, stylové ponožky, krásná brož, kvalitní čaj v dárkovém balení nebo třeba set vánočních ozdobiček.

Tipy na konkrétní červené dárky najdete v galerii: