Odhalená ramena stále letí, oblíbila si je i vévodkyně Kate!

Říká se jim také bardot topy nebo šaty podle slavné filmové ikony Brigitte Bardot, která je zbožňovala. Jsou lichotivé, ultra ženské a lehce koketní a v roce 2016 zažily velký comeback. Kousky s odhalenými rameny sice letos ustupují dalším trendům, ale neznamená to, že je máte ze skříně vyhodit. Naopak, klidně můžete přikoupit nové!

Šaty s odhalenými rameny si oblíbila i vévodkyně Kate. Nenosí je sice často, jen když jí to situace nebo protokol dovolí – jako třeba loni na zahradní recepci v Berlíně, kdy oblékla překrásné červené šaty Alexander McQueen. Anebo minulý víkend na koňském parkouru v Norfolku, kdy byla spatřena v těchto šatech ze Zary. Ty jsou samozřejmě v tuto chvíli vyprodané, ale některé velikosti se budou doskladňovat.

Šaty s výšivkou, Zara, 1299 Kč

Ačkoli to chvíli vypadalo, že topy a šaty s odhalenými rameny budou letos out, nakonec jsou tu v plné síle. Není divu, když si tak skvěle rozumí s aktuálními trendy, jako jsou výrazné barvy (zejména oranžová a žlutá) a tropické květinové potisky, žabičkování, výšivky a vázačky v pase na šatech nebo úpletové topy.

Přesně takové kousky jsme pro vás našli v aktuálních kolekcích. Podívejte se do fotogalerie.