Nejžhavější trend tohoto léta podle Francouzek? Leopardí vzor!

Francouzské módní ikony jsou známé tím, že tolik nepodléhají aktuálním trendům. Většina jejich outfitů je mixem nadčasových a vintage kousků, takže je mohou nosit teď stejně jako za deset let. A právě ony se nyní zamilovaly do leopardího vzoru. 

Může se zdát, že v období, kdy letí puntíky, tropické květinové vzory nebo barevné pruhy, je leopardí vzor naprosto out. Ale stačí jedna jediná značka, která má silnou pozici na Instagramu, aby byl ve velkém stylu zase zpět.

Tou značkou je Réalisation Par, za kterou stojí dvojice australských návrhářek a kterou rozhodně musíte sledovat, pokud se zajímáte o módu. To ona udělala doslova kult ze zavinovacích šatů s volánem, které teď nepokrytě kopírují desítky jiných značek. To ona mezi všemi puntíčky a kytičkovými vzory vrací do hry leoparda, a to na jednom jediném kousku, který prodává a který teď nosí módní ikony jako Sabina Socol, Adenorah, Pernille Teisbaek či Lucy Williams – na pouzdrové midi sukni.

Out of the office 🌹

Příspěvek sdílený AnneLaure Mais (@adenorah),Kvě 7, 2018 v 12:58 PDT

💔

Příspěvek sdílený Sabina Socol (@sabinasocol),Kvě 18, 2018 v 8:59 PDT

Další Francouzkou, která nedá dopustit na leopardí vzor, je Jeanne Damas.

🍍🐆

Příspěvek sdílený Jeanne (@jeannedamas),Kvě 20, 2018 v 8:16 PDT

Skandinávskou odpovědí na leopardí vzor je značka Ganni, která ho neopomene snad v žádné ze svých kolekcí. Pro toto léto tedy v červené variantě a v podání módní ikony Jeanette Friis Madsen.

Last night waiting for sushi 💃🏼

Příspěvek sdílený Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_),Kvě 25, 2018 v 11:36 PDT

Trendy leopardí kousky z aktuálních kolekcí najdete ve fotogalerii.