Nejkrásnější metalické sandálky na svatbu, do města i na pláž

24. května 2018 • 06:00
Sézane, 155 eur, www.sezane.com • Foto: Archiv firem

Metalické sandály se v poslední dekádě staly podobnou stálicí letního šatníku jako květinové šaty nebo džínové sukně. S drobnými obměnami se zkrátka vrací každý rok. Jaké budou letos?

Metalické boty mají tu výhodu, že je užijete takřka ke všemu. Matný stříbrný, zlatý, popřípadě rosegold odstín dodá tu správnou tečku slavnostním šatům stejně jako jednoduchému outfitu s džínami

A snese i výrazné barvy, jak dokazuje Amal Clooney, jež si na královskou svatbu ke svému žlutému outfitu obula zlaté lodičky Gianvito Rossi.

Amal Clooney doplnila ostře žluté šaty Stella McCartney zlatými jehlami Amal Clooney doplnila ostře žluté šaty Stella McCartney zlatými jehlami Autor: Profimedia.cz

Letos mají metalické boty nejčastěji podobu plochých páskových sandálků (hitem je proplétaná kůže) nebo naopak botiček na slaměném klínku či rovné platformě. Milým protipólem k lodičkám na vysokém podpatku jsou sandály s kulatou špičkou a na širším nízkém podpatku, kterým se říká Mary Janes. Protože co si budeme povídat, pohodlí především!

Podívejte se do galerie, jaké nejkrásnější metalické boty jsme našli v aktuálních kolekcích.

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy