Boty 2018: Sandály & lodičky letos ovládne nahý trend!

Když v rámci přehlídky Chanel ready-to-wear představil Karl Lagerfeld kloboučky a kozačky z transparentního plastu, jevilo se to mnohým jako roztomilá výstřednost, která nemá šanci se ujmout. Opak je pravdou! Průsvitné boty mají nyní nakročeno stát se trendem číslo jedna letošního léta. Jste připravená na tento nahý styl?

Nejen Lagerfeld, ale i další návrháři totiž naprosto propadli kouzlu průsvitného vinylu. A zatímco o transparentních kabelkách jsme již psali, nyní se zaměříme na boty. Ty byly k vidění na mnoha přehlídkách, namátkou Balmain, Giorgio Armani, Alexander Wang nebo Valentino.

A protože je jasné, že pařit se v kozačkách z umělé hmoty by se chtělo málokomu (byť by to byly originály od Chanel), je dobře, že tento trend ve finále ovládl spíše letní boty jako sandály a pantoflíčky. Ty díky průsvitným páskům, špičkám a podpatkům působí dokonale minimalisticky a lehce jako pírko, jelikož vytvářejí optickou iluzi nahé nohy či chůze po špičkách.

Transparentní boty najdete buď v kolekcích návrhářů, nebo v nabídce rychlých řetězců. Je tedy jisté, že jde vysloveně o módní doplněk na vzrušující letní večery.

Podívejte se do fotogalerie, jaké kousky jsme pro vás vybrali.