Vytříbený styl Victorie Beckham: Na tento jediný doplněk nedá dopustit!

19. dubna 2021 • 13:00
Nadčasový styl Victorie Beckham • Foto: Profimedia.cz

17. dubna 1974 se v britském městě Harlow narodila holčička, která i přes svůj velký stud a pocit, že nic neumí, nakonec inspiruje ženy po celém světě.

Victoria Beckham o víkendu oslavila 47. narozeniny. S rodinou a přáteli v Miami, kde poslední měsíce Beckhamovi žijí, protože zde David vlastní fotbalový klub Inter Miami CF. Ale zpět k Victorii. Na její oslavě v hotelu The Goodtime nechyběli Elton John, Kim Kardashian, Eva Longoria nebo kolegyně ze Spice Girls Emma Bunton. O den později, v sobotu, slavili Beckhamovi v užším rodinném klubu na pláži. Právě sem oblékla Victoria bílé šaty s volány, které signalizují, že se musela cítit opravdu uvolněně. Šaty, natož romantické, totiž tahle návrhářka a módní ikona nosí zcela výjimečně a víceméně jen na dovolenou. 

Styl Victorie Beckham, tedy ten, který obdivují a inspirují se jím ženy po celém světě, totiž staví na zcela jiných módních ingrediencích. Těmi základními jsou tři: výrazné barvy, perfektní střihy a pánský styl. Takto vytříbený nebyl od začátku, naopak, bývalá členka Spice Girls si prošla poměrně turbulentním obdobím, kdy v jejím šatníku hrály hlavní roli spíše krátké sukně a lodičky na platformách, jež balancovaly na hraně dobrého vkusu.

Jednou z mála módních ikon, kterými se inspirovala Victoria Beckham, je Jackie Kennedy. Podívejte se na její příběh. 

 

Dnes stojí nohama pevně na zemi, ať už si vezme tenisky, sandály anebo své oblíbené lodičky – bez platformy, zato takřka vždy v nějaké kontrastní barvě. K nejoblíbenějším patří model Dorothy její vlastní módní značky, který aktuálně nabízí i ve variaci color-block (třeba napůl vínové a napůl červené). Právě odvážné kombinování barev se v posledních letech stalo poznávací značkou jejího stylu. Když červené šaty, tak fuchsiové lodičky. Když béžový outfit, tak výrazně modré.

Nadčasový styl Victorie Beckham Nadčasový styl Victorie Beckham Autor: Profimedia.cz

Na první pohled nesourodé odstíny fungují až překvapivě dobře i proto, že Victoria umí vybalancovat, aby vždy působila aspoň trochu ležérně, čímž nechává vyniknout svůj outfit – vlasy si spíná do ledabylého drdolu, sází na košilové střihy, jindy nechá sako volně přehozené přes ramena a kabelku často nese jen tak v ruce nebo pod paží. Člověk ji může mít v lásce nebo nemusí, ale že umí v módě chodit jako málokdo, to se Victorii Beckham upřít nedá. 

Fotogalerie: Nadčasový styl Victorie Beckham

Fotogalerie

37 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy