Beckhamovi neměli vždy takový vkus. Jak se vyvíjel jejich styl?

Victoria a David Beckhamovi patří k nejvlivnějším a nejlépe oblékaným párům světa. Vždycky tomu tak ale nebylo. Nevěříte? Pojďte s námi zavzpomínat, jak jim to v průběhu let ladilo v oblasti módy. 

Přitom to nejsou pozdní devadesátky, nad nimiž bychom se mohli nejvíc uculovat, naopak. Tehdejší Victoriin kožený minimalismus, šmrncnutý Davidovým sportovním stylem oslovuje i dnešní mladou generaci, která tyto dva objevuje prostřednictvím sociálních sítí. No řekněte, kdo by mohl říct, že měl v 90. letech takhle cool rodiče! David a Victoria v té době často praktikovali „matchy-matchy“ čili párování stylu, jako kůže ke kůži nebo oba celí v bílém.

Beckhamovi: Evoluce stylu

Dekáda po přelomu milénia se stala obdobím touhy po dokonalosti, jenž tehdy nabývala až obskurních rozměrů. V duchu tehdejšího ideálu krásy se Victoria stala nekompromisní propagátorkou ultra štíhlé postavy, svět řešil (podobně jako třeba u Britney Spears) její implantáty a o neustálém hledání sebe sama svědčí i její časté vlasové proměny. (Ostatně, i David Beckham byl ve své době vyhlášený chameleon. Vzpomínáte? David a blond patka, David a nagelovaný „ještěr“, David a culíček...) Érou kolových minisukní a lodiček na platformě souběžně prostupoval příklon k eleganci Jackie Kennedy, ovšem stále v „posh“ přísném a upjatém stylu.

Beckhamovi: Evoluce stylu

aktivní vstup do světa módy a možná i příchod dcery jako by Victorii Beckham rozvázal ruce a dovolil úsměv na rtech. Z Davida se stal klasický britský elegán s vestičkou a časem i bekovkou, zatímco bývalá Posh Spice si poprvé veřejně obula tenisky a na triko nechala natisknout sebeironické motto „Fashion Stole My Smile“. Její uniformou se stal kašmírový rolák a kalhoty pánského střihu, její módní mantrou sebevědomý color-block, přičemž nikdy neopustila ani svou oblíbenou černobílou kombinaci. Po několika letech tápání dozráli Beckhamovi ve stabilní a obdivuhodný pár, který si oblibou nezadá s Kate a Williamem z Cambridge.

Beckhamovi: Evoluce stylu

Jak se vyvíjel styl Beckhamových? Podívejte se do fotogalerie.