Trendy sluneční brýle pro každý tvar obličeje! Které padnou vám? | Ženy.cz
 


Trendy sluneční brýle pro každý tvar obličeje! Které padnou vám?

29. května 2019 • 06:00
 • Aktuálně najdete v obchodech hned několik tvarů slunečních brýlí, které jsou letos v kurzu. Poradíme vám, pro které se rozhodnout. Každému tvaru obličeje totiž lichotí jiné obroučky. 

  Brýle pro kulatý obličej

  Pokud máte kulatý obličej stejně jako herečka Mandy Moore (užší čelo, široké lícní kosti a užší brada), vsaďte na hranaté obroučky klidně v oversized velikostech. Naopak se vyhněte klasickým pilotkám, lenonkám a vlastně všem oblým brýlím, které vám obličej v partii lícních kostí opticky ještě více rozšíří. 

  Mandy Moore – oválný obličej Mandy Moore – oválný obličej Autor: profimedia.cz

  Sluneční brýle Juliette, Muscat, muscat.cz, 2799 Kč Sluneční brýle Juliette, Muscat, muscat.cz, 2799 Kč Autor: archiv firem

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Brýle pro hranatý obličej

  Oválné brýle jsou naopak ideální pro ženy s hranatým tvarem obličeje, jaký má například slavná kráska Angelina Jolie. Vsaďte na větší obroučky, které pomohou zjemnit vaše ostré rysy. Menší brýle typu lenonek jsou sice oválné, ale pro vás nejsou ideální. Naopak třeba oblíbené pilotky vám dokonale sednou. 

  Angelina Jolie – hranatý tvar obličeje Angelina Jolie – hranatý tvar obličeje Autor: profimedia.cz

  Pilotky, Relax, 979 Kč Pilotky, Relax, 979 Kč Autor: archiv firem

 • Brýle pro oválný obličej

  Pokud máte oválný tvar obličeje jako třeba herečka Jennifer Lawrence, máte vyhráno. Můžete sáhnout prakticky po jakýchkoli brýlích, které se vám budou líbit. Od lenonek přes výrazné kočičí až po oversized oválné i hranaté rámečky  všechny vám zaručeně seknou!

  Jennifer Lawrence – oválný tvar obličeje Jennifer Lawrence – oválný tvar obličeje Autor: profimedia.cz

  Kulaté sluneční brýle Max Mara, Optika Polák, 6090 Kč Kulaté sluneční brýle Max Mara, Optika Polák, 6090 Kč Autor: archiv firem

 • Brýle pro srdcovitý obličej

  Ženy s obličejem ve tvaru srdce mají širší čelo a velmi úzkou až špičatou bradu, stejně jako herečka Reese Witherspoon. Až vyrazíte pro své nové sluneční brýle, vybírejte především z těch se širokými a hranatými rámečky. Retro styl brýlí, jako jsou třeba kočičí, jsou pro vás naprosto ideální. 

  Reese Witherspoon – srdcovitý tvar obličeje Reese Witherspoon – srdcovitý tvar obličeje Autor: profimedia.cz

  Sluneční brýle, Reserved, 799 Kč Sluneční brýle, Reserved, 799 Kč Autor: archiv firem

  Tipy na nákupy slunečních brýlí najdete v galerii:

  Fotogalerie

  16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy