Účesy pro oválný obličej: Co vám bude slušet a co vás omladí? | Ženy.cz
 


Účesy pro oválný obličej: Inspirujte se u celebrit!

1. srpna 2017
Účesy pro oválný obličej: Inspirujte se u celebrit!
• Foto:profimedia.cz

Oválný obličej je označován za nejdokonalejší především proto, že je symetrický. Vybraly jsme pro vás účesy, které vám budou slušet ze všech nejvíce. Na své si přijdou krátkovlásky i dlouhovlásky!

Krátké vlasy

Ženy s oválným obličejem mohou experimentovat trochu více než ostatní. Pokud zatoužíte po razantní změně, krátkého sestřihu se rozhodně nemusíte bát! Ať už dáte přednost mladistvému Pixie sestřihu s nadýchanou patkou nebo spíše uhlazenému stylu, rozhodně budete spokojená! 

Emma WatsonEmma WatsonAutor: Pinterest

 

Středně dlouhé vlasy

Pokud nosíte mikádo nebo vlasy po ramena, pamatujte na to, že oválnému obličeji v tomto případě sluší více objem. Důkazem je i ikonický účes Jennifer Aniston. Hladce vyžehlené mikádo vám může obličej opticky ještě více protáhnout. Vsaďte na nadýchané, lehce zvlněné účesy. Ty jsou pro vás jako stvořené! 

Jennifer AnistonAutor: Pinterest

 

Dlouhé vlasy

Pokud se pyšníte super dlouhou hřívou, tak i vy myslete na to, že lehce zvlněné vlasy a objem vám sluší nejvíce. V případě, že nevlastníte příliš bujnou kštici, nechte si vlasy rafinovaně sestříhat a rázem získáte objem. Díky souměrnému obličeji si můžete hrát i s pěšinkou. Sedne vám uprostřed, na straně i s klasickou rovnou ofinou. 

Blake LivelyAutor: Pinterest

 Nevhodné účesy

Obecně platí, že ženy s oválným obličejem se při výběru účesů nemusí příliš omezovat. Stačí jen přihlížet kvalitě vlasů, zda jsou vlasy suché, nebo spíš mastné, objemu a tomu, jestli sestřih odpovídá vašemu životnímu stylu. Oválnému obličeji sluší více objem než uhlazené účesy, s výjimkou krátkých sestřihů. 

Naučte se jednoduchý copánek, který ozvláštní každý účes!
Styl od A do Z: Naučte se jednoduchý copánek, který ozvláštní rozpuštěné vlasy VIDEO Adam Balažovič/BPŽ


 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy