Nejvíc cool účes tohoto léta? Superkrátký blond sestřih! | Ženy.cz
 


Nejvíc cool účes tohoto léta? Superkrátký blond sestřih!

16. července 2017
Mezi celebritami letí blond buzz cut • Foto:Profimedia.cz

Zdá se, že dlouhým vlasům odzvonilo. Ty největší chameleonky mezi celebritami se minulý týden sešly na přehlídce haute couture módního domu Chanel a daly jasně najevo, jaký je aktuální trend mezi účesy  blond buzz cut neboli blonďatý ježek. Troufla byste si na něj?

Nejprve shodila tmavou hřívu herečka Kristen Stewart, poté se svých blond loken zbavila i topmodelka Cara Delevingne. Ta je nejprve nahradila mikádem v odstínu ledové blond, načež si letos v květnu úplně oholila hlavu. Zpěvačka Katy Perry se nejprve obarvila na blond a poté už jen zkracovala – nejprve na dlouhý bob, poté na „Miley Cyrus” a nakonec nechala zajít nůžky ještě dál. 

Ty tři se minulý týden sešly na přehlídce módního domu Chanel a společně daly najevo, že krátký blond ježek není jen snaha o revoltu proti konzervativnímu Hollywoodu, ale nový trend. Trend, který si bezpochyby najde své následovnice. 

Katy Perry a Cara Delevingne se sešly na přehlídce ChanelKaty Perry a Cara Delevingne se sešly na přehlídce ChanelAutor: Profimedia.cz

K nim patří například herečka Zoë Kravitz, známá ze seriálu Sedmilhářky. A rok od roku své vlasy zkracuje a zesvětluje také herečka Michelle Williams (Můj týden s Marilyn, Místo u moře).

Zoë KravitzZoë KravitzAutor: Instagram.com

Z českých hereček překvapila androgynním účesem na karlovarském filmovém festivalu Anna Fialová, která navíc make-up doladila tak, že vypadala jako věrná kopie Tildy Swinton. 

Anna Fialová jako by z oka vypadla Tildě SwintonAnna Fialová jako by z oka vypadla Tildě Swinton

A kdo bude další? Třeby vy? Pokud ano, pak to dobře zvažte. Tento účes totiž vyžaduje častou návštěvu kadeřníka – celebrity chodí na stříhání i jednou týdně. Současně se střihem byste měla jít i do odbarvení, které dodá „edgy look”, ale možností jsou i netradiční odstíny, jako je růžová, tmavě zelená nebo fialová. 

V rozhodování vám také pomůže, když se podíváte do fotogalerie, jak to zmíněným dámám slušelo před a po této radikální proměně. 

Fotogalerie

7 fotografií

Na herečku Annu Fialovou se můžeme těšit v pokračování seriálu První republika. Podívejte se na záběry z jeho natáčení. 
Natáčení První republiky pomalu končí, Anna Fialová se zamilovala do starých aut VIDEO Adriana Krátká / BPŽ

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy